Odoberajte zdarma naše články emailom, nech vám nič dôležité neutečie:
Dnes je Saturday - 19. January 2019
Meniny má Drahomíra, Mário
Koncerty

Laco Déczi & Celula New York

Nadáva a bez okolkov všetkým tyká. Džezový trubkár a skladateľ Laco Deczi je endemit. Nerobí hudobné kompromisy. Miluje život a príbehy o tom svojom nafukuje. Je rád, keď sa ľudia okolo neho smejú. A ešte radšej, keď počúvajú jeho trúbku.

udalosť sa už konala

No čau,


volám sa Laco Déczi a žijem v rumunskom pohraničnom meste Gaduljaba. Keď som mal 27 rokov, utiekla mi právoplatná manželka s nejakým pojebaným úradníkom. Odvtedy žijem sám kúsok od bulharských hraníc so svojím psom Gotjakom.


Jedného dňa mi nejaký kokot poradil, aby som oslávil svoje 80. narodeniny, ktorých som sa bohužiaľ dožil. A ja blbec som povedal áno! Takže ty sa vôbec neser, vezmi manželku, prvé dieťa, druhé dieťa (a tak ďalej), milenku, milenca, polobratranca, psa alebo svokru a 16. mája 2018 buď o 20:30 nastúpený ako ruský vojak v Christianii.Bude to môj najväčší životný koncert, takže presrať to by pre nás oboch znamenalo, že si strašne pokazíš život.  Budem tam hrať so svojou kapelou Celula New York a budem tam mať toľko hostí, že do toľko neviem počítať, ani keby som zapojil aj prsty na nohách.


Všetko je tu napísané, takže nakupuj a dôjdi.


Tvoj prezident Laco


VSTUPNÉ: 10 €/predpredaj vstupeniek NA TOMTO LINKU.


Rezervácie miest: 051/749 58 39