Odoberajte zdarma naše články emailom, nech vám nič dôležité neutečie:
Dnes je Saturday - 19. January 2019
Meniny má Drahomíra, Mário
Náučné

S lekárom v kaviarni. Hosť: MUDr. Daniela Tarbajovská

Srdečne Vás pozývame na ďalšie pokračovanie publicisticko-diskusného cyklu: "Rozhovory o zdraví alebo S lekárom v kaviarni".

udalosť sa už konala

Jeho zámerom je priblížiť širšej verejnosti neformálnym, prístupným, no zároveň erudovaným spôsobom jednotlivé medicínske odbory, ich náplň a okruh zdravotných problémov, ktorými sa zaoberajú. Bude to možné vďaka lekárom, ktorí na chvíľu vymenia ordináciu za priestor kaviarne a pokúsia sa predstaviť nielen seba a svoju prácu ale možno dopovedať i to, na čo v ordinácii niekedy neostáva čas.

Budeme hovoriť o prevencii ochorení, o zmysluplnosti spolupráce pacienta a lekára, o ich komunikácii, o obojstrannej zodpovednosti za zdravie

Hosťom májového stretnutia bude MUDr. Daniela Tarbajovská. Okrem toho, že je obvodnou všeobecnou lekárkou, dlhé roky sa zaoberá i rôznymi smermi alternatívnej medicíny, napríklad akupunktúrou a irisdiagnostikou. Budeme sa teda rozprávať nielen o pozícii praktického lekára v starostlivosti o zdravie, ale i o zmysluplnej vzájomnej komunikácii klasickej školskej a alternatívnej medicíny

VSTUPNÉ: 2 €

Vstupenky si môžete zakúpiť priamo v Literárnej kaviarni VIOLA alebo rezervovať na info@literarnakaviaren.sk / 0905 688 665 (t. č. je aktívne v čase otváracích hodín kaviarne).
Platnosť rezervácie vstupeniek končí 24 hodín pred konaním podujatia. Ak rezervované vstupenky nebudú vyzdvihnuté v tejto lehote, budú zaradené do predaja.