Dnes je Thursday - 28. May 2020
Meniny má Viliam
Joga pre zdravý chrbát s Aďkou
zdroj: web
Šport

Joga pre zdravý chrbát s Aďkou

Na joge pre zdravý chrbát sa naučíte vnímať svoje telo, rešpektovať jeho hranice a to všetko v rámci zásad zdravého jogového pohybu.

Lekcie sú vedené v pomalšom tempe, s dôrazom na ich bezpečné prevedenie a s rešpektom k aktuálnemu stavu nášho tela.


Disbalancie v oblasti chrbtice sú zdrojom rôznych ťažkostí, od oslabeného panvového dna, cez nesprávne dýchanie až po bolesti chrbta. Na joge pre zdravý chrbát sa naučíte vnímať svoje telo, rešpektovať jeho hranice a to všetko v rámci zásad zdravého jogového pohybu. Zlepšíte svoju flexibilitu a cez posilňovanie stredu tela obnovíte svoju silu.

Keďže bolesti chrbtice či svalov nie sú iba dôsledkom nesprávneho držania tela či nedostatku pohybu, ale výrazným činiteľom je aj stres, súčasťou lekcií sú aj techniky na uvoľnenie tela a mysle. Záver každej lekcie preto patrí hlbokému uvoľneniu prostredníctvom riadenej zážitkovej relaxácie.

Upozornenie: 
Skôr než začnete cvičiť, konzultujte svoj zdravotný stav s lekárom. Najmä ak máte alebo ste mali problémy s krvným tlakom, so srdcovými ochoreniami, bolesťami hrudníka pri cvičení, trpíte obezitou, máte vysoký cholesterol, či akékoľvek problémy s kolenami, chrbticou alebou kĺbmi. Ste si vedomý, že akékoľvek riziká zranenia súvisiace s vašim zdravotným stavom preberáte ako účastník skupinovej lekcie na vlastnú zodpovedosť. 


Lektorka: Pavúrová Adriana
CENA: 5€


PRIHLÁSENIE: KLIK TU! (ak sa vám akcia v rezervačnom systéme nezobrazuje, nastavte si správny dátum).