Dnes je Friday - 26. April 2019
Meniny má Jaroslava
Kurz písania pre dospelých
zdroj: web
Náučné Záujmy

Kurz písania pre dospelých

Milí priatelia, pozvánka pre všetkých, písania chtivých...Kurz písania na pokračovanie.

udalosť sa už konala

Kapitola štvrtá: JAZYK

Máte veľa nápadov, tušíte o čom chcete písať, ale neviete ako začať? Prvé zo série stretnutí sa bude venovať práve téme, ktorú musí každý začínajúci autor skrotiť skôr, než si sadne za počítač. 
Pomocou série podnetných cvičení zameraných na tému textu a rozvoj tvorivosti získate množstvo inšpirácií a návodov, ako pri písaní začať. 

Okrem spoločných cvičení sa lektorka kurzu Michaela Zakuťanská zameria aj na individuálne potreby jednotlivcov zacielené na konkrétne špecifiká textu, ktorý práve tvoríte alebo chcete vytvoriť

Text, o ktorom by ste chceli hovoriť je možné zaslať lektorke kurzu ešte pred jeho začiatkom

Počet účastníkov je obmedzený
Prihasovanie prostredníctvom E-mailu experientiapresov@gmail.com DO PIATKA 12.4.2019 najneskôr DOPOLUDNIA!

O lektorke:
Michaela Zakuťanská (1987) je považovaná za autorku s originálnym štýlom a nekompromisným, no humorne ladeným pohľadom na súčasný svet v spoločenských súvislostiach. Už sedem rokov vedie dielne tvorivého písania pre deti a mládež Dramaticky mladí, ako aj niekoľkodňové workshopy pre začínajúcich autorov.
Spoluzakladateľka Prešovského národného divadla (PND, 2013) sa aktuálne venuje najmä divadelnej a rozhlasovej dramatickej tvorbe. Tvorí a žije v duchu poetiky konzervatívneho anarchizmu (ktorý manifestovala v roku 2004) a ktorý spolu so živelnosťou prešovskej nátury, bytostným intelektuálnym punkom a súčasným jazykom (živým a dramatickým) vytvára z jej textov neobyčajné generačné výpovede.

VSTUPNÉ: 15 €/osoba

Pre všetkých zúčastnených je pripravené občerstvenie.