Dnes je Sunday - 20. October 2019
Meniny má Vendelín, Svetový deň osteoporózy, Medzinárodný deň stromov
Metóda Tracy Anderson
zdroj: web
Šport

Metóda Tracy Anderson

Metóda Tracy Anderson bola vytvorená pre tých, ktorí chcú mať štíhlu a ženskú postavu bez reliéfnych rúk a nôh. Unikátna technika slávnej trénerky Vám pomôže schudnúť a urobiť vaše telo skutočne pôvabným.

udalosť sa už konala

Yoga, streching, elementy tanca, cvičenia s vlastnou váhou, pilates:
- 1-krát týždenne
- spevnenie svalstva
- relax
- chudnutie
- odbúranie stresov
- 8 lekcií x 60 min.


Tracy Anderson, bývalá tanečnica, vyvinula program na tvarovanie krásnej a štíhlej postavy. Jej tréning je kombináciou prvkov Pilates a Tanca, ktoré poskytujú efektívne a vysoko kvalitné výsledky. Väčšina cvičení sa Vám budú zdať neznáme, je málo pravdepodobné, že ste sa s nimi stretli predtým v programoch iných trénerov. Unikátna metóda Tracy Anderson bude pre Vás ideálnym riešením, ak sa chcete vyhnúť telu s výraznými svalmi.


Podmienečný tréning sa delí na 3 časti: nohy, ruky a brucho. Na začiatku sa môže zdať, že cvičenia sú veľmi jednoduché a nedávajú žiadny tlak na telo, ale toto je falošný pocit. Tracy tréning je založený na práci na stabilizátorových svaloch, nie na veľkých svalových, ako je to zvyčajne v prípade, že pracujeme na reliéfe tela. Preto aj pre ľudí, ktorí majú skúsenosti s cvičením, nebude program jednoduchou prechádzkou.


Možnosť jednej náhradnej hodiny.


Je potrebné sa vopred záväzne PRIHLÁSIŤ, kvôli obmedzenému počtu miest.


Prihlasovanie vopred cez email: dancelandcomplex@gmail.com, alebo vopred v priestoroch tanečnej školy DanceLand.