Dnes je Sunday - 20. October 2019
Meniny má Vendelín, Svetový deň osteoporózy, Medzinárodný deň stromov
Certifikovaný kurz Access Energetic Facelift
zdroj: web
Náučné Záujmy

Certifikovaný kurz Access Energetic Facelift

Access Energetic Facelift, je energetický telesný proces. Chcete vyzerať mladšie a sviežejšie? Príďte na kurz Access Energetic Facelift.

udalosť sa už konala

Pomocou pozície rúk na tvári a hornej časti tela omladzujete a odvraciate proces starnutia, máte žiarivejší vzhľad v očiach i na tvári, mladší výzor, menej vrások, hladšiu, jasnejšiu a pevnejšiu pokožku, miznú opuchy, spevní sa zadok aj prsia - efekt tejto terapie sa prejaví nielen na tvári, ale aj na vašom tele.


Tento efekt sa na tvári nemusí prejaviť hneď, ale určite sa prejaví vo vašom vyžarovaní, v tom ako sa prejavujete navonok a v držaní tela.

Táto technika nie je len o kráse a sviežosti tváre, ale i o uzdravovaní celého tela. Počas terapie sú spustené ŠPECIÁLNE ENERGIE + Telesný proces MTVSS. Energie spustené počas terapie putujú do každého orgánu tela a do každej bunky tela!

Vrásky na krku, očiach a okolo úst prehrávajú! Krásne, mladšie vyzerajúce, sviežosť srší z tváre, spevnené telo. Aké by to bolo toto všetko stihnúť ešte pred letom? Na každom kurze je už samozrejmosťou BONUS ako prekvapenie.

Deti do 15 rokov neplatia nič, do 18 rokov - 50 % z ceny 210€. Cena je pre Slovensko určená zakladateľmi tejto techniky.

Ak prídete s kamarátkou, dcérou ...., môžete si tieto terapie dávať doma.

Kurz spočíva v osvojení si informácií a techník o procese, ktorý obsahuje energie, ktoré sú aktivované presnými polohami rúk na tvári a hlave. Tieto energie sa naučíme aplikovať aj priamo na vašom tele - povieme si prečo je to prospešné a ako sa to robí.
Na kurze dve terapie dostanete a dve niekomu na kurze dáte. Už po kurzeviditeľné zmeny.

Pravidelným prijímaním telesného procesu Access Facelift budete pozorovať viditeľné zmeny. Počas sedení sa používajú aj verbálne procesy, ktoré pomáhajú meniť náš postoj k sebe samému, aj k vlastnému telu. Tak, aby ste si pre seba vyberali sebadôveru, vnútornú spokojnosť, ľahkosť, krásu a v neposlednom rade zdravie.

Na kurze zažijete 2 sedenia v úlohe klienta a 2 sedenia v úlohe poskytovateľa.

Kurz a terapie Access Facelift sú vhodné pre každého kto je otvorený zmenám a alternatívnym riešeniam, rádi sa hýčkate, relaxujete a dožičte sebe, svojim blízkym a klientom jemnú a účinnú starostlivosť. Access Energetický Facelift™ si obľúbili aj kozmetičky, ktoré ho pridali do svojej ponuky v salónoch, omladzovacích či relaxačných centrách.

Dostanete podrobný manuál a mapu s pozíciami. Po kurze obdržíte oficiálny medzinárodný certifikát Access Energetic Facelift a proces môžete používať ihneď vo svojej praxi, pre svojich blízkych či pre seba.

Energie Faceliftu si môžete aplikovať na sebeterapia je však oveľa viac účinná ak vám ju niekto poskytne.

Akým prínosom tejto terapie a zmenám ste otvorení?

Prihlásenie na kurz: viaprudentia@gmail.com

Certifikovaná Facelift inštruktorka: Mgr. Zdenka Karászová

Cena: 210€