Dnes je Thursday - 28. May 2020
Meniny má Viliam
Loona dance - Tanec ženskosti
zdroj: web
Náučné Záujmy

Loona dance - Tanec ženskosti

Milé ženy, pozývame na ďalšie stretnutie do spoločného ženského tanečného kruhu, zažiť skutočné, oživujúce spojenie sama so sebou a súčasne hlboké prepojenie so všetkými prítomnými ženami.

udalosť sa už konala

Loona dance, tanečná meditácia pre ženy, je tancom lona. Práve lono je miestom životnej sily, sexuálnej energie, kreativity, intuície a hlasom nových začiatkov. Cez tanec a jemný pohyb panvy môžete prebudiť toto vzácne a opomínané miesto vo svojom tele. Ide o veľmi jednoduché, takzvané mono pohyby, ktoré aktivujú a zvedomujú celú panvovú oblasť a jemnemasírujúženské orgány.

Zároveň Vás uvedú do veľkého pokoja, relaxácie a uvoľnenia. Vnímanie Vášho vlastného lona, táto jemnápráca“ s ním a tiež uvoľnenie tela a mysle ti môžu pomôcť pri bolestivej menštruácii, rôznych gynekologických ťažkostiach, uľaviť od bolesti bedrovej a krížovej chrbtice a pomôžu Vám zvýšiť intenzitu a kvalitu Vášho sexuálneho života. Prinášajú mnoho ďalších benefitov do života ženy, ktoré postupne sami spoznáte.

Všetko, čomu vo svojom živote venujeme pozornosť, žije a rastie - cez vnímanie Vašej maternice na vnútornej úrovni sa môžete spojiť so svojou prirodzenou ženskou múdrosťou, so „živosťou" v sebe. Začať s ňou/so sebou znovu komunikovať. Stať sa ženskejšou.

Loona dance Vás prenesie z hlavy a Vašich myšlienok viac do srdca a cítenia seba a Vášho tela - do spočinutia vo svojom vlastnom strede, kde je vždy pokoj, radosť a harmónia ... kde sú odpovede na všetky Vaše otázky. Tento tanec podporí Vaše intuitívne vnímanie, precítenie vlastnej jedinečnosti, prirodzenosti a skrze posilnenie sebaúcty, sebavedomia a sebadôvery Vám umožní objaviť a rozvinúť to najdôležitejšie vo Vašom živote - sebalásku.

Milá žena, ak hľadáš uvoľnenie pre svoju dušu a telo, jednoduchosť vyjadrenia skrz prirodzený tanec, ak máš potrebu väčšieho prepojenia so svojim srdcom, si vítaná.

Tancujeme v štýle Orientu, Afriky, pravohemisférového tanca a iných tanečných pohybov s prvkami primitívnej expresie. Prepájame sa so svojou maternicou aj skrze hlas, vizualizáciu, vlastný dych.

Nezáleží na tom, koľko máte rokov, ako vnímate svoje tanečné schopnosti - to je iba vnímanie hlavy... Tanec je najväčšou ženskou prirodzenosťou, ktorá vychádza z nás samých a neexistuje dobrý alebo zlý pohyb. Stačí byť sama sebou.

Príspevok: 12 €/žena 
Na všetky ženy čaká malé občerstvenie.

Na Loona dance je potrebné prihlásiť sa VOPRED zaslaním e- maili: experientiapresov@gmail.com a to najneskôr v priebehu PONDELKA 2.12.2019.
Čo si potrebujete priniesť: pohodlné oblečenie na tanec, ideálne sukňa alebo šaty pre lepší pocit ženskosti a uvoľnenia v tanci, šatku na oči, fľašu s vodou, /ak máš bedrovú šatku s peniažkami, môžeš si priniesť svoju vlastnú/.

O lektorke: Janka Kečkéšová je akreditovanou lektorkou Loonadance. Je absolventkou mnohých transformačných osobnostných a ženských seminárov, zasvätená novodobá kňažka Bohyne u avalonských kňažiek.

Je lektorkou ženských seminárov a ženských kruhov spojených s poznávaním sily a skutočnej podstaty ženy. Jej práca je zameraná na spoznanie darov ženskej premenlivosti cez pochopenie zákonitostí menštruačného cyklu a tiež ich uplatnenie v bežnom živote.

Pracuje pritom s tvorivými pohybovými cvičeniami, cvičeniami na obnovenie kontaktu s maternicou, panvovým dnom, spontánnym tancom, hlasom, relaxáciou, meditáciou a jednoduchými ženskými rituálmi.

Je tiež majiteľkou a správkyňou e-shopu (www.zenavzene.sk), kde vytvára nákupný priestor pre uspokojenie skutočných potrieb žien.

Čo hovorí o Loona dance:
Moje doterajšie poznanie a pracovné skúsenosti v oblasti rozvoja ženstva sa nádherne našli a skĺbili v tanečnom koncepte Loona dance a tvoria jednotlivé puzzle jeho hlavnej myšlienky a celkového obsahového záberu. Navyše tanec, ktorý je jeho hlavnou náplňou, je mojím najobľúbenejším koníčkom už od detstva a prelína sa celým mojim životom ako pódiový a scénický tanec, ktorému som sa roky intenzívne venovala. Preto som sa v koncepte Loona dance celá našla, stal sa mojou životnou a pracovnou cestou a som jeho nadšenou fanúšičkou a propagátorkou už od chvíle, keď som sa o ňom prvý krát dopočula a ochutnala ho.