Dnes je Saturday - 20. July 2019
Meniny má Iľja, Eliáš
Komplexné cvičenia pre tehotné
zdroj: web
Deti Šport

Komplexné cvičenia pre tehotné

Pozývame tehuľky na pohodové komplexné cvičenia, rôzne dychové techniky na zrelaxovanie tela aj mysle.

24.7.2019 od 18:00 do 19:30  

Okrem pohodového komplexného cvičenia sa naučíte ako spevniť ochabnuté partie. Janka vás naučí ako si pomôcť od bolestí chrbta, rôzne úľavové techniky k pôrodu, otváracie polohy k pôrodu.


Posledných 15 minút každého stretnutia bude patriť PRAKTICKÝM informáciám z jej dlhoročnej praxe na témy: zdravé tehotenstvo, príprava na pôrod, pôrodné prianie, pôrod, úľavové techniky, šestonedelie, partner pri pôrode atď.

O lektorke Ing. Jana Ivanecká je matka dvoch úžasných detí, ktoré sa narodili krásne, prirodzene, certifikovaná dula a priekopníčka prirodzeného materstva u nás.
• Lektorka vedomej a aktívnej prípravy na materstvo a rodičovstvo so zameraním na Tanec rodičiek, harmonizačné cvičenie pre tehotné a starostlivosť o deti do 3 rokov, A centrum Praha.
• Lektorka gravidjogy a jogy po pôrode.
• Lektorka pohybovej prípravy pre deti predškolského veku, Bratislava
Lektorka masáží pre detí a kojencov.
Téme tehotenstva, pôrodu, materstva sa venuje dlhé roky, má bohaté skúsenosti i vedomosti a zároveň pochopenie pre naše ľudské slabosti.

Vhodné pre tehotné po 12. týždni až do pôrodu.


PRIHLÁSENIE: KLIK TU! (v prípade, že sa vám kurz v rezervačnom systéme nezobrazuje, navoľte si najskôr správny dátum).


VSTUPNÉ: 5€


Pravidelné cvičenia budú prebiehať každú stredu od 18:00 -19:30 pod vedením skúsenej duly a priekopníčky prirodzeného materstva na Slovensku - Ing. Janky Ivaneckej.