Dnes je Thursday - 12. December 2019
Meniny má Otília
7 blokov vôle a rozhodovanie
zdroj: web
Náučné Záujmy

7 blokov vôle a rozhodovanie

S radosťou vás pozývame na ďalšie stretnutie s metódou psychofonetiky a jej zakladateľom Yehudom Tagarom. Pozornosť budeme tentoraz venovať našej vôli...

udalosť sa už konala

Pre niečo sa rozhodneme a napriek dobrej vôli sa nám to nedarí realizovať. Snaha pohnúť sa dopredu a opätovné uviaznutie. Prichádza pocit vyčerpania z neúspešných pokusov. Niekedy dokonca pocit zlyhania. Veď predsa chcem… Nakoniec možno uviazneme v snívaní a odkladáme sny a plány do šuflíka… Niečo akoby stálo medzi nami a tým, čo si prajeme.

• Kto je ten, kto sa rozhoduje?
• Čo nám bráni robiť veci, pre ktoré sme sa rozhodli?
• A rozhodli sme sa vôbec...?
• Čo je to vôľa a čo ju môže blokovať?
• Dá sa to nejako ovplyvniť?

Z pohľadu psychofonetiky je naše konanie ovplyvnené siedmymi rôznymi vrstvami a na každej z nich je možné uviaznuť. Na seminári nahliadneme na to, čo sa v nás v hĺbke duše deje, keď sa nedeje čo chceme, aby sa dialo, alebo keď robíme niečo, čo robiť nechceme.

Psychofonetika môže pomôcť aktivovať nový zdroj poznania a vytvorenie hlbšej perspektívy voči sebe samému. Je to metóda osobného rozvoja na základe empatickej sily imaginácie, inšpirácie a intuície.. Skvelý nástroj na sebapoznanie, posilnenie a získanie vnútorných zdrojov.

Workshop zahŕňa prednášku a praktickú časť, môžete so sebou priniesť svoje osobné otázky a témy v oblasti vôle, rozhodovania a konania, na ktoré sa chcete pozrieť. Na konkrétnych príkladoch si vieme ukázať, ako prebieha psychofonetická práca v bežnej praxi.

O lektorovi:
YEHUDA TAGAR - terapeut a učiteľ pôvodom z Izraela s bulharsko-ukrajinskými koreňmi. Vyvinul vlastnú terapeutickú metódu psychofonetiku, vystavanú na základoch psychosofie, práce s gestom, hláskami a metodickou empatiou.

Jeho prístup je jedinečný, umožňuje klientovi rozpoznať nové zdroje, uvidieť, čo je nevidené a postarať sa o tú časť seba, ktorá potrebuje liečenie. Pôsobil v Austrálii, Juhoafrickej republike a v Anglicku a už niekoľko rokov vedie kurzy osobného rozvoja terapeutického counsellingu na Slovensku.

Workshop je v anglickom jazyku s tlmočením, znalosť angličtiny NIE JE potrebná.

Príspevok na podujatie: 15 €/ osoba
V prípade, že by cena bola prekážkou, napíšte nám prosím.

Prihlasovanie: Na podujatie sa je potrebné prihlásiť vopred, kvôli kapacite priestoru a to prostredníctvom mailu na: experientiapresov@gmailcom do pondelka 2.8.2019.

Pre všetkých zúčastnených je pripravené občerstvenie.