Dnes je Thursday - 12. December 2019
Meniny má Otília
Pavel Morochovič Trio ft. Neil van der Drift & Juraj Griglák
zdroj: web
Koncerty

Pavel Morochovič Trio ft. Neil van der Drift & Juraj Griglák

Koncert jazzového tria.

udalosť sa už konala

Pavel Morochovič je osobitý slovenský jazzový klavirista, ktorého v zostave tria dopĺňajú známy slovenský kontrabasista Juraj Griglák a holandský bubeník a skladateľ Neil van der DriftKlavírne trio prináša originálne kompozície a nové podoby melodického jazzu, obohateného o inovatívne zvukové prvky a rozsiahle improvizované plochy, ktoré dotvárajú celkovú komplexnosť ich tvorby.

Štýlovo sa trio nevymedzuje na určitý žáner, ale s ľahkosťou lavíruje na pomedzí jazzu, klasickej hudby a world music. Na koncerte zazneju skladby z debutových albumov New Old City (Neil van der Drift) a Awakening (Pavel Morochovič), ktorý bol v roku 2016 nominavaný na cenu Rádio Head Awards a Esprit za najlepšiu slovenskú jazzovú nahrávku roka, v zahraničí bol Awakening zaradený do Top 20 Best European Records 2015 (European Jazz Union - Soul and Jazz UK); Top 10 Best Records 2015 (Longplay), Top 10 July and August 2015 at (Cutting Edge - Jazz FM UK), Top 10 June 2015 (Steve's Jazz Sounds UK)...

Predpredaj vstupeniek: Stromoradie na bare od pondelka 29.júla. Sídlime oproti schodom do OŠ Pedagogická a sociálna akadémia.

VSTUPNÉ:
• predpredaj - 5€ 
• na mieste - 7€

Pre viac informácii a rezervácie lístkov: info@stromoradie.sk 0905 640 510