Dnes je Tuesday - 25. February 2020
Meniny má Frederik, Frederika
Maľovanie v Poetike
zdroj: web
Náučné Záujmy

Maľovanie v Poetike

Srdečne Vás pozývame stráviť kreatívny večer v arteterapeutickom tóne.

zajtra 26.2.2020 od 19:00 do 20:30  

Túžili ste si niekedy namaľovať svoj vlastný obrázok? Príďte ku nám do POETIKY!


Navyše pre Vás máme dobrú správu: Nepotrebujete na to žiadny špeciálny talent. Postačí, ak si vo vrecku prinesiete zvedavosť a chuť tvoriť. Chceli by sme Vám dopriať priestor, aby ste sa mohli ponoriť do procesu kreatívnej tvorby, zrelaxovať, vypnúť, oslobodiť sa od vlastných limitov. Ponúkame Vám jedinečnú možnosť stretnúť sa so sebou samým a s ľuďmi s podobnými záujmami v príjemnom prostredí našej kaviarne.


Maľovanie bude prebiehať pod odborným vedením renomovanej arteterapeutky Ivany Pančákovej (ateliér Zlatá Ipka). Ako výsledok si odnesiete vlastnoručne namaľované plátno, ktorým si vyzdobíte svoj priestor, ktorým môžete niekoho obdarovať alebo si dopriať príjemne strávený kreatívny večer.


PaedDr. Ivana Pančáková - je dlhoročný výtvarný pedagóg, akreditovaný arteterapeut (arteterapeutický ateliér ZLATÁ IPKA), člen Asociácie slovenských arteterapeutov. Aktívne sa venuje výtvarnej tvorbe - maľbe, výtvarným objektom a fotografii. Miluje ticho, príbehy a záhradu.


PRÍSPEVOK NA MATERIÁL - 18 €
(v cene je zahrnuté maliarské plátno, dispozícia maliarskych stojanov, akrylové farby, štetce. ale predovšetkým odborný koučing arteterapeutky).


+  v cene kredit v hodnote 5 €, ktorý môžete využiť na čokoľvek z našej ponuky. Ochutnajte naše miešané nápoje s poctivými domácimi sirupmi, BIO džúsy, ajurvédske čaje, fantastickú čokoládu, či čokoľvek z našej kuchyne a bohatej vinotéky...


Minimálny počet účastníkov: 7/maximálny počet 20 osôb


Z organizačných dôvodov Vás veľmi pekne prosíme POTVRDENIE ÚČASTI na tel.č.: 0910 442 222 MINIMÁLNE jeden deň pred konaním akcie (UTOROK do 19:00).