Dnes je Monday - 6. December 2021
Meniny má Mikuláš, Sviatok sv. Mikuláša, patróna detí
zdroj: web

SÚŤAŽ o 5 vstupeniek na festival FREE SUMMER 2019

Priatelia, už v sobotu, 13. 7. Vás čaká festival FREE SUMMER 2019: 12-hodinový set elektronickej hudby, desiatky DJ-ov zo slovenskej ale aj zahraničnej scény, špičková gastro zóna, atrakcie či komponovanie hymny!


Ubehlo už 18 rokov od chvíle, kedy sa DJ DANDY TRIX a DJ RICCIE rozhodli dať krídla projektu FREE SUMMER.

 

Mladí DJ-ji a komunita okolo nich sa snažila splniť si detský sen a v Košiciach odštartovať tradíciu festivalu elektronickej hudby, kde sa voľní a slobodní fanúšikovia rôznych hudobných štýlov stretnú ako publikum rovnako zmýšľajúcich DJ-ov.

 

Prešlo dlhých 18 rokov, zmenili sa nariadenia, predpisy, ceny, garnitúry, ale myšlienka je stále tu. Už nie najmladší DJ DANDY TRIX, stále na čele komunity, mentoruje a stráži svoju myšlienku!!

 

Aj tento rok sa stretneme v areáli Hádzanárskej haly v Košiciach (pri Hornbachu), kde bude pripravený festival pre nadšencov hudby rôznych žánrov. Čaká na Vás 4x “Open mind” pódium ZADARMO a jedno platené indoor pódium s headlinermi.

 

Zapojte sa do našej SÚŤAŽE a vyhrajte až 5 vstupeniek na tento festival "pre partiu"! Všetko info o súťaži a ako sa zapojiť, nájdete na našej facebook stránke NenudmeSa.sk.