Dnes je Saturday - 20. July 2019
Meniny má Iľja, Eliáš
Adalbert & Postman
zdroj: web
Koncerty

Adalbert & Postman

Hudba Adalberta je typická pre svoje temné melódie v šate alternatívneho rocku a vplyvy post-rocku, post-punku a tiež elektronickej hudby. V Christianii vystúpi spolu s POSTMANom, sólovým akustickým projektom speváka skupiny 5 Vymir Kostantina Pocztara.

udalosť sa už konala

ADALBERT je sólový projekt Vojtěcha Štědroňa. Naživo hrá so svojou živou kapelou. V roku 2014 vydal prvé EP a v tom istom roku hral na maďarskom festivale Sziget. V roku 2017 Adalbert predskakoval skupine Placebo. Debutový album Ghosts vyšiel v roku 2018.POSTMAN: V jeho tvorbe je cítiť silné vplyvy hudby šesťdesiatych rokov, hlavne Boba Dylana, Donovana, Nicka Drakea, CSNY a Gena Clarka. Piesne tohto vnímavého hudobníka a textára sú citlivé, hrejivé, pohltia vás tak, až máte pocit, že vás plnosť ich zvukov prikryla ako deka, lietajúci koberec, ktorý vás presunul na iné, lepšie miesto.


Jeho hudba, hoci väčšinou ľahká a príjemná na počúvanie, sa však obvykle dotýka dôležitých tém v textovej rovine. Postman je vnímavým pozorovateľom každodenného života. Zaujímajú ho najmä medziľudské vzťahy, ich pozorovanie šikovne pretavuje do textov svojich piesní.


VSTUPNÉ: 4 €, na mieste