Dnes je Wednesday - 18. September 2019
Meniny má Eugénia
LORD Norton A SLUHA JAMES - po dvadsiatich rokoch
zdroj: web
Divadlo

LORD Norton A SLUHA JAMES - po dvadsiatich rokoch

Je pre nás potešením a poctou stáť pri obnove a znovuzrodení legendárnej komédie LORD NORTON A SLUHA JAMES.

Stano Dančiak a Marián Zednikovič pred 20-timi rokmi postavili laťku dobrej zábavy vysoko. Roky bola ich domovská scéna Štúdio L+S. Práve preto sa do týchto priestorov vrátila táto mega úspešná komédia v novom obsadení a v novom šate.

Účinkujú: Ľuboš Kostelný a Jozef Vajda
Autor: Ján Snopko 
Réžia: Michal Vajdička
Scéna a kostýmy: Pavol Andraško

Obnova kultového titulu LORD NORTON A SLUHA JAMES  bola pre každého z nás veľkou výzvou. Aj dnešnú, novú generáciu divákov si tento titul za doteraz cca 30 odohraných repríz získal a tí starší diváci, ktorí vtipné príbehy Nortona a Jamesa milovali, veríme že rovnako si obľúbia aj novú dvojicu Ľuboša Kostelného a Jozefa Vajdu
Predstavenie v 90-tych rokoch malo vyše 600 repríz na Slovensku a v Česku, CD nosiče tejto hry, ako jediné dostali 3 Diamantové, 9 Platinových a 18 Zlatých platní. Za predaj týchto nosičov sa autor Ján Snopko stal dodnes najpredávanejším autorom hovoreného slova na Slovensku. 

V novom predstavení LORD NORTON A SLUHA JAMES si môžete vychutnať nezameniteľný humor, veselé a netradičné príhody v skvelom hereckom obsadení Ľuboša Kostelného a Jozefa Vajdu, pod režisérskou taktovkou Michala Vajdičku.

VSTUPNÉ: 16€

Informácie a predaj vstupeniek:
Park kultúry a oddychu - Čierny orol, Hlavná 50, 080 01 Prešov
E-mail: pkovstupenkypo@gmail.com
Tel. číslo: 051/77 237 41 - 2


Zapojte sa do našej súťaže a možno práve Vy získate 2 lístky na toto podujatie. Stačí, ak správne odpoviete na našu súťažnú otázku. Pre zapojenie sa do súťaže KLIK TU!