Dnes je Thursday - 28. May 2020
Meniny má Viliam
Josef Laufer
zdroj: web
Koncerty Náučné

Josef Laufer

Program Josefa Laufera, ktorého turné sa uskutočňuje pri príležitosti významného životného jubilea umelca a zároveň je aj oslavou jeho úspešného 60 ročného pôsobenia na scéne.

udalosť sa už konala

Tvorba a aktivity Josefa Laufera zahŕňajú viaceré umelecké oblasti. Poznáme ho ako herca, speváka, textára, baviča, scenáristu, moderátora, tlmočníka, prekladateľa, režiséra v oblasti zábavy a v poslednom období aj ako autora kníh. Josef Laufer natočil desiatky titulov na desiatkach nosičov, najčastejšie s vlastným textom, v rôznych jazykoch. Vo svojej zábavnej show takmer dve hodiny spieva naživo s half-playbackom. Okrem spevu počas programu ponúkne i hovorené slovo, predstaví svoje veľké hity ako Sbohem lásko já jedu dál, Mária, ale zaspieva aj nevyblednuté tituly od T. Jonesa, F. Sinatru, G. Bécauda a publikum postaví na nohy temperamentnými španielskymi rytmami. V roku 2018 bol ocenený titulom "MISTR ZÁBAVY" za svoj celoživotný prínos v oblasti zábavného umenia.  VIOLA / divadlo

VSTUPNÉ: 25 € predpredaj KLIK TU! / 28 € v deň koncertu

Vstupenky si môžete zakúpiť aj priamo vo Viole v čase otváracích hodín kaviarne.
Lístky je možné zakúpiť elektronicky priebežne, najneskôr 65 minút pred začiatkom podujatia. Hodinu pred predstavenímvoľné vstupenky zaradené do predaja priamo vo VIOLE.