Dnes je Monday - 10. August 2020
Meniny má Vavrinec
Letné kino Pocity: Green Book
zdroj: web
Kino

Letné kino Pocity: Green Book

Kino pod holím nebom!

udalosť sa už konala

Green Book je inšpirovaný skutočným príbehom odohrávajúcim sa v šesťdesiatych rokoch v Amerike, ktorá nebola prívetivým miestom najmä pre pretrvávajúci rasizmus. Tony Lip (Mortensen) je taliansko-americký vyhadzovač z robotníckej triedy, ktorý príjme prácu šoféra pre Dr. Dona Shirleyho (Mahershala Ali), vysoko vzdelaného pianistu afroamerického pôvodu.


Dvaja úplne odlišní ľudia sa tak spolu vydávajú na dvojmesačné koncertné turné do miest na juhu, kde je rasizmus ešte hlbšie zakorenený. No pred nimi samotnými sa otvára cesta k zmysluplnému a jedinečnému priateľstvuGREEN BOOK (Green book, USA, 2018, 130 min)


VSTUPENKY: 4€ / 3€ (s preukazom filmového klubu)


Členom filmového klubu sa môžete stať aj vy. Je to jednoduchšie ako si viete predstaviť. Podporte svoj obľúbený filmový klub kúpou tohto preukazu a zažeňte svoj hlad po dobrých filmoc. Platí až do konca roka 2020. Preukaz stojí 5€ a môžete si ho kúpiť pred každým premietaním v kine. S preukazom automaticky získate zľavu a za film platíte len 3€.

Vstupenky sa predávajú v deň konania podujatia od 20:30. Premietať sa začína po zotmení po 21:00. V prípade nepriaznivého počasia bude náhradný termín v piatok. Informácie si vždy pred odchodom do kina skontrolujte na našom webe KLIK TU alebo na FB KLIK TU!