Dnes je Thursday - 9. July 2020
Meniny má Lujza
Detské centrá

Detský kútik DANYS

Detský kútik v obchodnom centre Max.

Prešov, ZOC MAX Vihorlatská 2A 0801 01 PrešovDetský kútik DANYS: Animátorky, Celodenné stráženie, Narodeninové oslavy, Noc škriatkov, Letné tábory, Detský Silvester, Mobilný detský kútik, Prenájom maskotov, Prenájom nafukovacích atrakcií, Balónové výzdoby, Modelovanie balónov, Maľovanie na tvár. 

Balonova výzdoba, kreácie: 

  • Chystáte prekvapenie pre svoje ratolesti? My vieme ako na to!
  • Z obyčajného balónika Vám vykúzlime rôzne postavičky...
  • Je to spestrenie každej akcie so zábavou nielen pre deti, ale aj pre dospelých...
  • Taktiež Vám vyrobíme balónové brány, sĺpy, steny, ...
  • Zabezpečíme vám BALONKÁRA na Vašu akciu

 

  

   

Zábavné Atrakcie: 

Hľadáte spôsob ako spraviť radosť Vašim deťom a zároveň ich aj zabaviť? Detské zábavné nafukovacie atrakcie  Vám dávajú jedinečnú možnosť potešiť Vaše deti bez toho, aby ste sa museli obávať o ich bezpečnosť. Nafukovacie hrady, nafukovacie šmýkačky, vodná guľa, vodný válec,  Aquazorbing  lezecké steny sú 100% bezpečné a potešia každé dieťa. Detské atrakcie, kolotoče, trampolíny prenajímané našou spoločnosti sú zárukou zábavy bez hraníc. Nájdete nás na rôznych verejných akciách, festivaloch alebo radi prídeme aj na vašu súkromnú party či oslavu.

Všetky detské atrakcie sú vhodné na nielen školské akcie, do škôlky, ale aj na garden party, súkromné oslavy narodenín, menín alebo iných rodinných udalostí.

 

  

  

 

Detské párty: 

ZÁKLADNÁ DETSKÁ PÁRTY - 2 - 3 hodiny 1x krát animátorka ako rozprávková postavička, balónová výzdoba, hry, súťaže, diskotéka, maľovanie na tvár. Cena 120 €.

 

SUPER DETSKÁ PÁRTY - 2 - 3 hodiny 2x krát animátorka, balónová výzdoba, konfetovač, súťaže, hry, disko, maľovanie na tvár, čokoládová fontána, darčeky pre deti. Cena 240 €.ŠPECIÁL DETSKÁ PÁRTY - animátorky, profi-fotenie, veľká balónová výzdoba, diskotéka + DJ, konfetovač, ohňostroj, nafukovací hrad so šmíkačkou hrad, program podľa želania, rozprávkové torty. Cena dohodou.MIKULÁŠSKA PÁRTY - animátory, Mikuláš, čert, Anjel + rozprávkové postavy.
ORGANIZOVANIE MIKULÁŠSKEJ ZÁBAVY PRE DETI.

Rozprávkové postavičky ako Snehulienka, Ruženka, plyšový zajko či levík pripravia niekoľko súťaží. Skákanie v mechoch, hľadanie zvončekov, obliekanie snehuliaka - štafeta, namotávanie motúzov na paličku, hádzanie akože snehových gulí do košov a rôzne iné. Deti sa môžu predstaviť a predviesť – spievať, recitovať.
Každé dieťa potešia balóny, disko para, laser a určite aj zasneží. Veľa bielych balónov voľne na zemi, alebo ich v určitú dobu vypustiť zo zavesených sietí. Jedna z postavičiek môže maľovať deti – víťazov jednotlivých súťaží na tvár. Super diskotéku ukončí a sladké balíčky prinesie Mikuláš, čert a Anjel. Ak by bolo vonku počasie bez snehu, Mikuláš deťom prinesie sneh. Buchne palicou a začne sa sypať snehová pena. Atmosféru blížiacich sa Vianoc vytvorí detskými vianočnými pesničkami, ktoré budú sprevádzať celý program.

MDD - animátorky, maľovanie na tvár, skakací hrad, diskotéka konfetovač.

FIREMNÉ PÁRTY - animátorky, tématické hry (ako Faktor strachu, hľadanie pokladu) súťaže – pre deti aj dospelých, nafukovacie atrakcie, lety ultra ľahkými vrtulníkmi, maľovanie na tvár a telo. 

PRENÁJOM SKÁKACÍCH ATRAKCIÍ - 1 hod / 40 € minimálne 3 hodiny + obsluha 20€, alebo podľa dohody.

KONFETOVAČ - konfetový kompakt, ktorý vystreľuje stuhy – veľmi pekný zážitok nielen pre deťi 25€.

ČOKOLÁDOVÁ FONTÁNA - prenájom 30 € (cena čokolády podľa počtu ľudí).

BALÓNOVÉ VÝZDOBY - na rôzne oslavy -plesy, stužkové, narodeninové party, - možnosť objednania min 30 ks balónov plnených héliom. Balóny s možnou potlačou.

ROZPRÁVKOVÉ TORTY, DARČEKY - svietiace čelenky, okuliare, prívesky, náramky – veľmi jednoduché (chemické svetlo), ktoré svieti dočasne a deti sa vždy potešia.

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok: 09:00 - 21:00
Utorok: 09:00 - 21:00
Streda: 09:00 - 21:00
Štvrtok: 09:00 - 21:00
Piatok: 09:00 - 21:00
Sobota: 09:00 - 21:00
Nedeľa: 09:00 - 21:00

Kontaktné info:

Tel.: 0905 812 888 Email: daniel@danys.sk