Dnes je Tuesday - 25. February 2020
Meniny má Frederik, Frederika
Kluby a bary

The Cuba Libre Rum & Cigar House

Atmosféra pohodlných kožených kresiel, príjemné odtiene prírodnej tehly a starých pivničných žiariviek do Vás vdýchnu chuť rumu a vôňu cigár.

Prešov, Jarková 40, 080 01 PrešovMilí milovníci rumov a cigár,

Spoločnosť Fusion Group k vám prichádza s konceptom, ktorého hlavná myšlienka je založená na dokonalom prepojení rumu a cigár. Ideálne miesto pre vaše zážitky ponúka THE CUBA LIBRE RUM & CIGAR HOUSE, v ktorom sa nachádza viac ako 60 druhov ručne šúľaných cigár a vyše 130 druhov rumov z celého sveta, medzi nimi aj na Slovensku menej dostupné kúsky.

Pohodlne sa usaďte do kožených kresiel a nasajte príjemnú atmosféru nášho baru.

RUM CLUB

THE CUBA LIBRE RUM & CIGAR HOUSE
ponúka možnosť stať sa členom Rumového Clubu a pripísať si tým množstvo benefitov, ktoré z toho vyplývajú. Momentálne je možné zakúpiť si dva druhy členstva - SILVER MEMBERSHIP a exkluzívny a limitovaný GOLD MEMBERSHIP. Obe členstva ponúkajú 20% zľavu na všetky rumy a cigary v podnikoch THE CUBA LIBRE RUM & CIGAR HOUSE a prístup k najväčšej databáze rumov na slovenskom trhu - www.rumovabanka.sk. Dbáme na to, aby ste sa o novinkách a zaujímavostiach týkajúcich sa vášho obľúbeného rumu a cigár dozvedeli ako prví, a to prostredníctvom pravidelného newslettera, ktorý svojim členom zasielame.

Exkluzívne a limitované zlaté členstvo GOLD MEMBERSHIP ponúka oproti striebornému úžasný bonus v podobe možnosti prenajať si rumovú vitrínku, do ktorej si môžete odložiť vlastnú fľašu rumu zakúpenú z e-shopu www.rumovabanka.sk za internetovú cenu. Okrem základných výhod sú v ňom zahrnuté pozvánky na všetky rumové workshopy, prezentácie, riadené degustácie pod vedením rumových odborníkov, ako aj fľaša Dictador 2O YO.

Pridajte sa do Rumového Clubu a staňte sa členom exkluzívnej spoločnosti, do ktorej patrí aj herec Marek Majeský.

CATERING

Keďže rodina Cuba Libre načúva potrebám svojich zákazníkov, ktorých si nesmierne váži, rozhodli sme sa doplniť vaše doterajšie skúsenosti s touto pomerne novou formou zážitkovej gastronómie aj o kvalitný catering, ktorý vám váš obľúbený sortiment rumov a cigár prinesie priamo k vám. Fusion Catering svojim konceptom RUM, CIGAR AND COCKTAIL CATERING prináša úplne nový zážitok, ktorý zaiste poteší nejedného z vás.

Potrebujete zaujať svojich klientov, ohúriť obchodných partnerov, prekvapiť hostí pri nejakej špeciálnej udalosti? S Fusion Cateringom sa vám to zaručene podarí. Okrem profesionálnej degustácie rumov a cigár, ktoré v mnohých prípadoch nie sú bežne dostupné, poskytujeme zaujímavý odborný výklad, ktorý je bohatý na rôzne pikošky zo sveta rumu a cigár. S radosťou vám degustáciu ‘ušijeme na mieru’ a náš profesionálne vyškolený personál sa postará o to, aby práve Fusion Catering pozdvihol úroveň vášho eventu a umožnil vám zabávať sa na úrovni.

CUBA LIBRE RUM & CIGAR HOUSE zatiaľ nájdete v troch najväčších mestách na Slovensku - v Bratislave, Košiciach a Prešove, avšak Fusion Catering vám dáva dostatočnú flexibilitu pri výbere vašej vlastnej lokality. Náš profesionálne vyškolený personál je pripravený okoreniť vaše firemné akcie, obchodné stretnutia, teambuildingy a iné eventy, nech sa konajú kdekoľvek. Fusion Catering zastrešuje taktiež Cofee Catering a Food Catering, ktorými vás odbremení od ďalších starostí.

Ak preferujete uzavretú spoločnosť a vyhovujú vám priestory jedného z našich Cuba Libre Rum & Cigar Houses, môžete si prenajať nielen náš úžasný degustačný tím, ale aj priamo priestory rumového baru a my sa vám už o všetko ostatné postaráme, kým vy sa budete luxusne zabávať.

Ak si želáte prenajať priestory, kliknite sem. Pre objednanie Fusion Cateringu, kliknite sem.

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok: 08:00 - 24:00
Utorok: 08:00 - 24:00
Streda: 08:00 - 24:00
Štvrtok: 08:00 - 24:00
Piatok: 08:00 - 24:00
Sobota: 16:00 - 24:00
Nedeľa: 16:00 - 22:00

Kontaktné info:

Telefón: +421 915 090 010; Email: rumclub@fusiongroup.sk