Dnes je Tuesday - 19. October 2021
Meniny má Kristián
Iné

Materské centrum Radosť

Materské centrum Radosť Vás pozýva spríjemniť si chvíle materskej a rodičovskej dovolenky s Vašími malými deťmi od 0 do 6 rokov.

Prešov, Matice slovenskej 13, 08001 PrešovMaterské centrum Radosť bolo založené z iniciatívy mladých mamičiek v januári 2009, v priestoroch občianského združenia Barlička na ul. Matici slovenskej 13 v Prešove.

Stretávame sa tu s mamičkami a ich detičkami od 0-6 rokov každý pondelok a štvrtok  od 9:30 do 12:00. Poplatok za návštevu MC Radosť je 1,5 eur. V cene je zahrnuté občerstvenie, aktivity, herňa a energie. Máme pre Vás pripravené nové aktivity, besiedky  a náučné programy pre najmenších, väčších a tiež pre mamičky. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Krúžky
V detstve, dospelosti aj v starobe mávajú ľudia rôzne záľuby. My sa snažíme, prostredníctvom rôznorodých krúžkov a kurzov, poskytnúť záujemcom možnosť vyžitia sa v ich obľúbenej činnosti alebo zručnosti v každom veku. Je to akési vytrhnutie zo stereotypu, forma relaxácie, psychického odpočinku a zábavy. Krúžky a kurzy sú určené pre deti i dospelých. Veľa aktivít je primárne určené pre rodičov s deťmi. Ponúkame krúžky športovo aj umelecky zamerané

Pravidlá MC Radsť
1.     V našom Materskom centre Radosť sme si všetci rovní a fungujeme na princípe vzájomnej svojpomoci.
2.     Všetci sú u nás srdečne vítaní. MC je tu pre všetky deti - poslušné, neposlušné, smelé, bojazlivé, usmievavé, aj mrzuté.
3.     Každá mamina/ocino je zodpovedná/ý za svoje dieťatko a vždy naň jedným očkom dáva pozor.
4.     Topánočky alebo čižmičky vymeníme pri príchode do priestorov MC za prezuvky alebo ponožky.
5.     Kočíky nechávajte vo vyhradenom priestore.
6.     Ak ste chorí – mamička, či dieťatko, radi Vás uvidíme nabudúce.
7.     Pred odchodom odložíme hračky na svoje miesto.
8.     V priestore vyhradenom na hranie sa z hygienických dôvodov neje a nepije. Na to je vyhradený osobitný priestor určený zodpovednou osobou MC Radosť.
9.     Vzájomne sa rešpektujeme. Prosíme rodičov, aby predchádzali prípadným detským sporom, ktorých následkom by mohol byť akýkoľvek úraz.
10.    Pri vstupe do MC prosíme zaplatiť vstupné 1, 50 € do pokladničky a zapísať sa do knihy návštev.

 

Kontaktné info:

Tel.: 00421 (0)51 7498850 +421 948 724 46 Email: mcradost@gmail.com

Fotogaléria