Dnes je Tuesday - 19. October 2021
Meniny má Kristián
Športové strediská

Prestige Fitness Club

Našim cieľom bolo vybudovať moderné funkčné Fitnesscentrum, v ktorom sa spája kvalitná služba, pekný, moderný a útulný priestor pre ľudí, ktorým záleží na svojom zdraví i zovňajšku a na kvalite svojho života. Je určené pre Vás, ktorých pohyb je životným štýlom.

Prešov, Športová 2, 080 01 Prešov
Našou hlavnou filozofiou je, že by mal byť šport každodennou súčasťou našich životov. Veríme, že pohyb nás robí šťastnejšími, odolnejšími, výkonnejšími a hlavne udržiava naše zdravie a kondíciu. Prestige Fitness Club nie je len miesto, kde sa dvíhajú činky a lámu rekordy. Je to miesto, kde bojujeme s prebytočnými kilogramami, zdravotnými ťažkosťami, kde posúvame naše hranice a aj keď nie vždy to ide úplne ľahko alebo podľa našich predstáv, tak najdôležitejšie je, že nás to baví. Je to tiež miesto, kde sa stretávajú zaujímaví ľudia. Naše služby sú tak široké, že si u nás každý nájde to svoje. Denne pracujeme na tom, aby sme Vám poskytovali čo najkvalitnejšie služby v oblasti fitness. Našim hlavným cieľom je, aby ste dosiahli svoje ciele a odchádzali šťastní a s úsmevom na tvári.

Naše moderné Fitnesscentrum je pre  Vás vybavené klasickými posilňovacími strojmi, lavicami, činkami rôznych váh, cardio zónou s bežeckými pásmi, cyklotrenažéry, veslárskymi a crossovými trenažéry. Nájdete tu aj priestor pre funkčný tréning so širokým výberom najnovších pomôcok zo sveta fitness a rehabilitácia - TRX, Jungle-Sports, Kettlebell, Gymball, overbally, bosu, flexi-bary, sandbag, expandery, medicinbal, Bakka boards, plyometrické debničky a gymnastické kruhy, funkčnou klietkou s opičou dráhou.

Pri výbere strojov sme vsadili na funkčnosť a efektívnosť, preto Vám ponúkame možnosť  Vaše telo zdokonaľovať na nových posilňovacích strojoch jedného z najväčších svetových výrobcov HOIST Fitness, Cardio zariadenia kvalitných svetových výrobcov Nautilus, Octane, Concept 2, Strong Roots.

Necítite sa vo veľkých, neosobných priestoroch príjemne? Nechcete byť len ďalším číslom v databáze klientov? Chcete byť členom komunity, ktorá vás pozná a vy poznáte ju? Hľadáte športové zariadenie najvyššej kvality, široký výber posilňovacích strojov a cardia, novinky vo svete fitness, cvičenia a tréningových postupov pod dohľadom kvalifikovaných trénerov? Hľadáte milý a ústretový personál, ktorý po odbornej, ľudskej, ale hlavne klientskej stránke bude spĺňať a napĺňať vaše ciele a požiadavky, ktorý Vám vždy pomôže a poradí?

Práve pre Vás je určený náš PRESTIGE FITNESS CLUB. Zabudnite na megalomanské projekty, cíťte sa pohodlne a útulne v okruhu známych, priateľov a ľudí, ktorí majú podobné záujmy a ciele ako vy.

 

 

PONUKA

Fitness zóna

Široká variabilita služieb. Bodybuilding, rozvoj kostrového svalstva, odbúravanie stresu, zlepšovanie funkcie kardiovaskulárneho systému, zníženie nadváhy, zvýšenie svalovej hmoty. To všetko na kvalitných a funkčných strojoch Hoist Fitness, pod dohľadom skúsených trénerov.

 

Funkčná zóna

Často vyslovované a opakované slovné spojenie funkčná zóna sa stáva súčasťou dnešného fitness života a športového tréningu. Využívanie váhy vlastného tela, voľných závaží, silového odporu, balančných a nestabilných podložiek, riešenie pohybových úloh, prekonávanie odporu a gravitácie, funkčné využívanie ľudského tela, vykonávanie základných lokomočných pohybov so závažím alebo s odporom – to všetko tvorí funkčný tréning.

 

Cardio

Objav v Prestige Fitness Clube najnovšie modely Cardio strojov , ktoré sú vybavené dotykovou obrazovkou, s možnosťou sledovať satelitné a TV programy, s možnosťou použitia vlastných MP3 zariadení, USB kľúčov a iPhone, s možnosťou pripojenia sa na internet priamo na obrazovke kardio zariadenia.

 

Masáže

Masáž alebo masírovanie je súčasť mechanoterapie; sústava hmatov, ktorými sa mechanicky dráždia periférne nervy, cievy a svaly. Cieľom je zvýšenie funkčnej zdatnosti, odstránenie únavy alebo liečenie.

Masáž predstavuje pôsobenie na telo a manipuláciu s telom pomocou tlakov - štrukturovaných, neštrukturovaných, stacionárnych alebo pohyblivých - tlak, impulz či vibrácie. Vykonáva sa ručne alebo pomocou mechanických pomôcok. Cieľové tkanivá môžu byť svaly, šľachy, väzy, koža, kĺby alebo iné spojivové tkanivá, ako aj lymfatické uzliny alebo orgány tráviaceho systému. Masáž môže byť aplikovaná rukami, prstami, lakťami, kolenami, predlaktím a chodidlami. Existuje viac ako sto rôznych známych masážnych techník. Najviac uvedených dôvodov pre zavedenie masáže ako liečby boli dopyt klientov a vnímanie klinických účinkov. Masáž môže prebiehať na masážnom stole, v masážnom kresle alebo na podložke na podlahe. Počas masáže môže byť klient úplne alebo čiastočne nahý. Časti tela môžu byť zakryté uterákmi či plachtami.

 

Yóga

Jóga je označenie pre fyzickú, mentálnu a spirituálne disciplínu, ktorá má korene v starej Indii. Pre Jemnú jogu sú typické pomalé a pokojné prechody s dôrazom na dych. Cviky sú zostavované do jednoduchých zostáv, tak aby bola zachovaná rovnováha medzi prerážaním a posilnením tela. Lekcia je doplnená průpravnými a spinálnym cviky na uvoľnenie a pretiahnutie vašich chrbta.

Čo mi Jemná jóga prinesie?
Jemná joga vám pomôže odbúrať stres, nájsť vnútornú rovnováhu, upevniť pocit šťastia a zároveň vám umožní užiť si jogové pozície v pokojných jemných prechodoch. Medzi hlavné prínosy Jemné jogy patrí zlepšenie pohyblivosti, mobility kĺbov, dýchanie, uvoľnenie stuhnutých svalov a predovšetkým odstránenie bolestí chrbta.

Je Jemná jóga pre mňa?
Lekcia je bez rozdielu určená úplne všetkým. Každému poskytne jedinečný priestor cvičiť podľa svojich individuálnych možností bez nutnosti robiť zložité pozície (ásany) jedným striktným spôsobom. Jemnú jogu odporúčame predovšetkým ľuďom, ktorí trpia bolesťami chrbta.

Čo potrebujem na Jemnú jogu?
Na Jemnú jogu si prineste iba pohodlné oblečenie, uterák a vodu. Podložka je k dispozícii v sále.

Power jóga je cvičenie, ktoré vychádza z klasickej jogy, využíva jej princípov, pozícií (asán), filozofia a je navyše obohatené o moderné prvky. Pre Power jogu je typické dynamické striedanie pozícií, ktoré rozvíja flexibilitu a silu jedinca. Spojením správneho dýchania a pozícií dochádza k prebudeniu stredu tela a na povzbudenie metabolizmu. Pri cvičení Power jogy staráte predovšetkým o vnútorné telo. Vytvarovanie a spevnenie vonkajšieho tela je len príjemný vedľajší efekt.

Problémové partie alebo ak "Pépéčka" je štúdiová lekcia zložená z dynamického zahriatie a následného účinného posilňovania, ktoré je zamerané hlavne na tvarovanie a spevnenie problémových partií žien. Nečakajú vás zložité choreografie, ale aeróbne zahriatie na motivujúce hudbu, ktoré naštartuje spaľovanie prebytočných tukov. Následne sa zapotíte pri účinne zoradených posilňovacích cvikoch, ktoré vytvarujú vaše bruško a zadok.

 

Pilates

Pilates je špeciálne vytvorený cvičebný systém, ktorý má za cieľ obnoviť správne držanie tela, odstrániť svalové disbalancia a naučiť vás pracovať s dychom. Základnými princípmi, ktoré sprevádza toto cvičenie, sú koncentrácie mysle, dôraz na posilnenie stredu tela, správne dýchanie, plynulosť a precíznosť prevedenia jednotlivých cvikov. Hodina prebieha v pomalom tempe, pri ktorom má každý čas si uvedomiť jednotlivé pohyby a sústrediť sa na svoj dych.

 

TRX

TRX je unikátny závesný systém, ktorý slúži na cvičenie s vlastnou váhou tela. Záťaž si každý prispôsobuje individuálnym nastavením polohy tela voči zemi. Princípom tréningu je zavesenie jednej časti tela do popruhov, pričom druhá časť zostáva v kontakte s podložkou. Cvičenia na TRX buduje silu, rovnováhu, aktivuje telesné jadro a zlepšuje flexibilitu.

Závesný systém (TRX) je unikátny závesný systém, ktorý bol vytvorený pre rehabilitačné účely, odstránenie svalových disbalancií a posilnenie celého tela. Postupne sa začal pre veľký úspech využívať aj vo fitness. Cvičenie prebieha na špeciálne upravených lanách, na ktorých sa pracuje s vlastnou váhou tela a nastavenia polohy tela voči podložke. Systém umožňuje vyhotovenie nepreberného množstva cvikov pre posilnenie všetkých svalov. Dôraz sa kladie na stred tela, ktorý je základom pre zdravé fungovanie ostatných telesných partií. Lekcie vám kompletne nahradí cvičenie v posilňovni. Na správne vykonanie všetkých cvikov dohliada skúsený lektor.

 

Fitness Bar

Chýba Ti energia? Potrebuješ sa naštartovať? Chudneš? Trénuješ na svoj prvý pretek? Chceš vyrysovať svaly? Chceš sa cítiť príjemne vo svojom tele? Alebo si chceš pokecať so svojimi kamarátmi po kvalitnom tréningu či cvičení aerobiku? Pred tréningom, či po tréningu, bar Hamilton Fitness Clubu Ti je k dispozícii.

V ponuke nájdeš recept na všetky svoje pocity, problémy a ciele. Neváhaj sa opýtať a my Ti veľmi radi poradíme a pomôžeme pri výbere pitného režimu a doplnkov výživy.

 

Solárium

Opaľovanie sa pod umelým slnkom  bolo často výsmešne nazývané ako "búda na pečenie“ pre samoľúbych chvastúňov. Experti teraz hovoria: Úžitok je oveľa väčší ako škody!

Dlhodobé kampane veľkej časti dermatológov, ktorí zodpovednosť za zvýšený výskyt rakoviny kože pripisujú UV-svetlu, a preto varujú pred slnkom a soláriami, vykazujú úspechy. Tak sa väčšina z nás neodváži v tmavom ročnom období ani raz vyhlásiť boj nezdravému nedostatku slnečného svetla pravidelnými návštevami v soláriu. Medzičasom sa však zdá, že medzi expertmi sa rozšíril názor, že ohováranie malo za následok prehnaný strach pred skutočným a umelým slnkom.

Existujú aj náznaky toho, že rakovinu kože takmer  vôbec nemožno pripisovať UV- svetlu, ale oveľa viac tepelnému žiareniu. V soláriu dostáva koža (oproti slnečnému žiareniu) menej tepelného žiarenia – vďaka premysleným systémom chladenia.

Ako často by sme mali ísť v zime do solária?
Závisí to od typu pokožky. Do solárneho štúdia by sme mali ísť zásadne len tak často, ako často sa pritom cítime skutočne dobre. “Zdravá“ hnedosť je v poriadku. Ak však vyzeráme tak, ako kaby sme na pravé poludnie zaspali niekde v Ekvádore, je to definitívne príliš veľa. Ten, kto trochu načúva svojmu telu, nájde tú správnu mieru.

 

CENNÍK

Jednorázový vstup: 4 €
Desať vstupová prenosná permanentka 30 € s platnosťou 60 dní
Tridsaťdňová permanentka neprenosná 35 €
všetky uvedené ceny sú vratane DPH.

 

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok: 06:00 - 21:00
Utorok: 06:00 - 21:00
Streda: 06:00 - 21:00
Štvrtok: 06:00 - 21:00
Piatok: 06:00 - 21:00
Sobota: 08:00 - 21:00
Nedeľa: 08:00 - 21:00

 

Kontaktné info:

Email: info@prestigefitness.sk; Telefón: 0918633744