Dnes je Tuesday - 19. October 2021
Meniny má Kristián
Športové strediská

SLYOfit fitness & fight club

Najmodernejšie fitnesscentrum v Prešove vybavené špičkovými strojmi s prepracovanou kinetikou, kvalitou a dizajnom v útulnom prostredí s milým personálom. Nájdete tu: fitness bar, telocvičňa aerobných športov - taebo, aerobic, zumba, fitbox, bosu, stepaerobic, telocvičňa bojových športov - box, kickbox, sebaobrana, karate.

Prešov, Škultétyho 30, 080 01 Prešov
Fitnesscentrum
je vybavené profesionálnymi strojmi značky Panatta Sport a kardiozónou na 1. poschodí, telocvičňou bojových športov a viacúčelovou multifunkčnou posilňovňou na 2. poschodí, ktorá je k dispozícii aj na krátkodobý alebo dlhodobý prenájom za zvýhodnených podmienok v možnom spojení s našimi ďalšími službami podľa vašich požiadaviek.

Telocvičňa bojových športov je k dispozícii so špeciálnou výbavou, určenou na bojové športy ako sú (box, karate, kickbox), vrátane podlahy určenej pre takéto bojové tréningy. Návšteva tejto telocvične je samozrejme možná aj so špecializovaným trénerom boxu.

Multifunkčná posilňovňa je u nás v ponuke aj na prenájom pre Vašich zamestnancov, členov klubu, kamarátov, skupiny cvičencov, školy, športové kluby, na skupinové športové aktivity, súťaže a pod. Táto multifunkčná posilňovňa je dostupná počas celého dňa, mimo rezervovaných hodín podľa rozvrhu skupinových cvičení, s možnosťou využitia nielen posilňovacích strojov na KRUHOVÝ TRÉNING, ale tiež TRX, BOSU, FITBOX, FITLOPTY, OVERBALLY atď. Vstup do tejto posilňovne je už v cene vstupného!

V rámci nášho rozvrhu skupinových cvičení máme v ponuke hodiny ako sú: TRX, TBW, Kruhový tréning, Fitbox, Bosu, pri ktorých získate skvelú kondíciu a pekne vyformovanú postavu. V prípade, že máte so zdravím trošku problémy, odporúčame hodiny Zdravotných cvičení a pre milovníkov tanca sú to Latino tanečné lekcie a Spoločenské tance.

Osobné tréningy pod dohľadom fitness trénerov, vypracovanie tréningových plánov a jedálnička na zníženie hmotnosti a formovanie postavy a komfort v nových priestoroch s príjemným personálom a priateľskou atmosférou!

To všetko pod vedením skúsených školených trénerov, ktorí patria aj do radov úspešných športovcov nielen na Slovenku ale aj vo svete!

 

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok: 06:00 - 21:30
Utorok: 06:00 - 21:30
Streda: 06:00 - 21:30
Štvrtok: 06:00 - 21:30
Piatok: 06:00 - 21:30
Sobota: 07:00 - 21:30
Nedeľa: 07:00 - 21:30

 

Kontaktné info:

Telefón: 0908 277 062; Email: slyofit@szm.sk

Fotogaléria