Dnes je Sunday - 15. September 2019
Meniny má Jolana, Sedembolestná Panna Mária, Medzinárodný deň demokracie
Detské centrá

Macíkovo - detské interiérové ihrisko s kaviarňou

Sme detské interiérové ihrisko s kaviarňou, ktoré ponúka zábavu pre deti od 0 do 12 rokov, ale aj príjemné posedenie pre dospelých. Zábava pre detičky a relax pre mamičky.

Prešov, Tomášikova 8A, Prešov 080 01 OC Centrum, Sídlisko III, za BillouOkrem ihriska u nás detičky nájdu aj funkčné hračky - hračky na rozvoj motoriky a koordinácie. 
Našim návštevníkom ponúkame širokú paletu služieb. 

= káva so sebou - coffe to go 
Ponáhľate sa, nemáte čas a súrne potrebujete svoju šálku kávy? Deti Vám nedovolia vychutnať si svoju šálku kávy v pokoji? Nevadí, Vašu kávu si u nás vydvihnete aj počas vychádzky ... stačí zazvoniť.

= hodinové stráženie detí

Potrebujete si niečo vybaviť, nakúpť, upratať či chcete ísť do fitka a nemáte, kde a hlavne s kým nechať drobca??? Doneste ho k nám, my sa o neho postaráme. Stráženie je potrebné hlásiť aspoň 2 hodiny vopred.

 =  detské párty - oslavy narodenín
Plánujete svojmu dieťatku oslavu narodenín? Alebo je u Vás v rodine veľa detí a chystáte oslavu k jubileu dospelému? U nás je možné všetko.Pripravíme, postaráme sa a vybavíme všetko, čo súvisí s oslavou, aby bola perfektná.

 = cvičenie detičiek - babyaerobik
Počas školského roka u nás prebieha aj obľúbený babyaerobik - cvičenia detičiek s maminkami. Deti si posilnia telíčko a socializujú sa navzájom, čo je dobré hlavne pred vstupom do MŠ.

 = podporné skupiny
V spolupráci s regionálnymi skupinami usporadúvame podporné stretnutia rodičov. Príďte si pokecať o všetkom, čo Vás trápi pri dúšku dobrého čaju alebo kávy.

 = besedy
Všetko, čo Vás zaujíma a trápi sa môžete opýtať počasv besied, ktoré pre Vás pripravujeme. 

 = workshopy
Potrebujete sa zdokonaliť? U nás nájdete pestrú ponuku workshopov. 

 = tvorivé dielne
Čo s detičkami, keď vonku prší? Čo s voľným časom, keď deti doma zlostia a vy by ste sa chceli kreatívne vyžiť? Príďte k nám a spolu si niečo vytvoríme :) Veľa šikovných rúk je mnoho krásnych vecí.

= prázdninové tábory
Prázdin je počas školského roka veľa, no dovolenky málo? Pošlite deti k nám, nebudú sa nudiť, nebudú sedieť doma, ale spoznajú kopu ďalších kamarátov a zažijú veľa dobrodružstva.

Cenník vstupov
- dieťa do 1 roka: ZDARMA
- dieťa 1,50€ na hodinu.

Oslavy
- prenájom miestnosti na oslavu - uzatvorená oslava: 10 €/hod

catering - strava 
- podľa dohody - cenovej ponuky

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok: 08:00 - 19:00
Utorok: 08:00 - 19:00
Streda: 08:00 - 19:00
Štvrtok: 08:00 - 19:00
Piatok: 08:00 - 19:00
Sobota: 15:00 - 19:00
Nedeľa: 15:00 - 19:00

Kontaktné info:

Tel.: 0918 834 846Email: macikovopo@gmail.com