Dnes je Monday - 10. August 2020
Meniny má Vavrinec
Detské centrá

Plavecké jasličky Kačiatkovo

Poskytujeme skupinové kurzy baby plávania pre deti vo veku od 4 mesiacov do 3 rokov. Pre menšie deti ponúkame vaničkové plávanie v domácom prostredí už od 6. týždňa.

Prešov, Chmeľová 27, 080 01 Prešov - Tichá DolinaPlavecké jasličky Kačiatkovo sa nachádzajú v Tichej Doline v časti Solivar v Prešove. Sme menšie stredisko s príjemnou rodinnou atmosférou. „Plávanie“ detí prebieha v samostatnom dome s parkoviskom pre cca 8 áut na vlastnom pozemku. Bazén slúži výlučne plávaniu dojčiat a batoliat. Pre dezinfekciu vody v bazéne používame bezchlórovú úpravu vody. Voda v bazéne je upravovaná aktívnym kyslíkom a striebrom.  Na lekciách plne rešpektujeme náladu a potreby dieťatka. Viac ako na podávanie výkonov sa sústredíme na radosť z pobytu vo vode, na pokojnú a príjemnú atmosféru a na spokojnosť rodiča, aj dieťatka.

Cenník
Cena kurzu 8 lekcií (2x týždenne) ............ 130€
Cena kurzu 4 lekcie (1x týždenne) ........... 70€
Ukážková lekcia* ............15 eur
*V prípade záujmu si ukážkovú lekciu môžete dohodnúť telefonicky na čísle 0905449678

Po absolvovaní 3 kurzov po sebe zľava 5%
Po absolvovaní 5 kurzov po sebe zľava 10%
Zľava pre súrodencov 5%

Ako sa prihlásiť
Pred začatím kurzu si prosím vyplňte online prihlášku podľa veku Vášho dieťatka v čase začiatku kurzu (ráta sa vždy ukončený mesiac). Rozpis kurzov a termíny prihlasovania sa nájdete KLIK TU. Po zaradení do kurzu je potrebné vyplatiť cenu za kurz najneskôr do 2 pracovných dní.

Taktiež si prosím vytlačte potvrdenie od lekára a čestné prehlásenie, nechajte ho potvrdiť, podpíšte a pred prvou lekciou odovzdajte na recepcii. Ďakujeme.
potvrdenie-od-lekara

Budete potrebovať
• hygienickú protišmykovú obuv pre seba a pre chodiace dieťa (v priestoroch bazéna a šatne je zakázané chodiť bosí)
• plavky pre seba, plavkové plienky pre dieťa (nie jednorázove plienky do vody!!! Plavky musia mať pevnú priliehavú gumičku okolo nôh – neoprénové plavky, ktoré je možné zakúpiť aj u nás na  • • recepcii alebo aj prostredníctvom internetu – Splash About, For3dom, Konfidence, Pop in a pod. )
• uterák pre seba a dieťatko
• sprchovací šampón pre seba a dieťatko

Kontaktné info:

Telefón: 0905 449 678; Email: kaciatkovo@gmail.com

Fotogaléria