Dnes je Saturday - 16. January 2021
Meniny má Kristína
Športové strediská

Laser Game Koral

Laser Aréna Koral ponúka skvelé prostredie pre hru známu ako Laser Game.

Prešov, Vihorlatská 2/C, 080 01 PrešovPonúkame adrenalínovú hru až pre 11 hráčov, v ktorej hráči strieľajú proti sebe modernými laserovými zbraňami. Našu Arénu sme navrhli do posledného detailu — od najnovšie technológie a vybavenie, cez perfektne umiestnených prekážok, až po exkluzívne herné možnosti, s ktorými u nás hráči prídu do styku.

Beháte medzi prekážkami
, skrývate sa, komunikujete so svojim tímom a snažíte sa zasiahnuť protihráčov, ktorí majú jediný cieľ – zasiahnuť vás. Laser Game je jednou z najadrenalínovejších a najzábavnejších športových hier súčasnosti.

Cieľom hry je postrieľať ostatných hráčov v Aréne v čase 15 minút. Máte na sebe vestu a v ruke zbraň, s ktorou strieľate po protihráčoch v Aréne. Hra je určená pre jednotlivcov aj tímy, najlepšie si hru užijete v počte 8 hráčov, čím je vás viac, tým lepšia akcia.

Zásah nebolí
Všetky zásahy sú snímané pomocou elektroniky, laserový zásah zo zbrane teda nebolí. Hra je vhodná aj pre deti od 5 rokov (aj pre epileptikov) a prekážkou nie sú ani okuliare alebo kontaktné šošovky.
Každý zásah vyhodnotí vesta, ktorú má hráč na sebe a hráča na krátku chvíľu vyradí z hry. Laserový lúč je absolútne bezpečný a oproti paintballu bezbolestný.

Laser Game je absolútny adrenalín a veľmi zábavný šport zároveň. Ideálna je tiež pre firemný teambuilding, školské akcie alebo narodeninové oslavy a rozlúčky so slobodou. Príďte si užiť parádnu hru, ktorá je nielen extrémne zábavná, ale pri ktorej sa tiež poriadne nabeháte!

Rozmanité herné módy
Zahrať si môžete Deathmatch — teda štandardnú arkádovku v režime všetci proti všetkým, kedy nemáte žiadnych spoluhráčov, žiadnych tímových kolegov ani nikoho, kto by vám kryl chrbát. Ste sami proti všetkým a hráte len za seba.

AK vás omrzí klasická arkádovka, sú tu Tímové hry. Rozdeliť sa môžete hneď do niekoľkých tímov, potom každý tým bojuje za svoju farbu. Spolupracujete, kryjete si chrbát, bránite svoje pozície a spoločne so spoluhráčmi musíte vybiť nepriateľské tímy. Tímové hry sú veľmi variabilné a môžete sa rozdeliť až do 6 tímov.

Tajomná hmla
Celý priestor Arény je kompletne zahmlený a pripravený na vašu hru. Viditeľnosť tak akurát, ale na druhý koniec nedovidíte. V Aréne máme niekoľko profesionálnych výrobníkov hmly, ktoré dokreslia úžasnú atmosféru, ktorou Laser Game ponúka.

A ako špeciálny bonus pre fanúšikov hororových filmov a všetkých, ktorí sa radi boja, ponúkame extra bonus „Strašne veľa hmly“. Aréna sa celá zaplní hmlou, viditeľnosť sa zníži na jeden až dva metre a vy vidíte len vašu zbraň a najbližšie prekážky tesne pri vás. Musíte spomaliť svoj krok a doslova hľadať súpera ukrytého v hustej hmle. Skutočná bomba pre skutočných majstrov!

Cenník: 

Počet hráčov Dospelí Študenti, deti (4-15 rokov) a seniori, ZŤP
7-11 4,5 € 4 €
5-6 5 € 4,5 €
3-4 6 € 5,5 €
2 8 € 7,50 €

Ceny sú uvedené za jedného hráča na 1 hru, ktorá trvá 15 minút.

Mali by ste vedieť

  • Jedna hra trvá 15 minút, hráči bežne hrajú 3-4 hry.
  • Najčastejšie hru hrá 6-11hráčov, hru si najviac užijete v maximálnom počte.
  • Študenti sa musia preukázať platnou kartou ISIC či iným potvrdením o štúdiu.
  • Zvýhodnenú cenu u študentov, detí, seniorov a ZŤP nemožno kumulovať s inými akciami a poukážkami.
  • Rezervujte si termín on-line teraz hneď!  

Úžasná hudba k hre: Výber hudby je jedným z našich triumfov. Ponúkame niekoľko profesionálnych hudobných motívov, ktoré naviac neustále rozširujeme. Star Wars, Mortal Kombat, TerminatorTron Original, ROCKY.

OTVÁRACIE HODINY 

Pondelok: 16:00 - 20:00
Utorok: 16:00 - 20:00
Streda: 16:00 - 20:00
Štvrtok: 16:00 - 20:00
Piatok: 14:00 - 22:00
Sobota: 13:00 - 22:00
Nedeľa: 13:00 - 21:00 

Kontaktné info:

E-mail: info@lasergamekoral.sk Telefón: +421 513 978 000