Dnes je Tuesday - 19. October 2021
Meniny má Kristián
Iné

Family Hall / Raffaello Hall

Nový názov pre nový priestor. Zdá sa že voľba nového názvu nebola samoúčelná a zároveň tak získal tento nový priestor svoj príbeh.

Prešov, Exnárova 6831/36, 080 01 PrešovProces odovzdania pôvodných priestorov veľkej sály Raffaello Hall nebol jednoduchý ani pre vlastníka a samozrejme ani pre nás (nebolo možné konkurovať s ponukou novému nájomcovi). Korektné rokovania a dohody posunuli myšlienku záchrany objektu, ktorý má v oblasti služieb tohto charakteru v meste Prešov svoje meno, ba dokonca až tradíciu, do zdarného konca, za čo spoločnosti Presreal, s. r. o. chceme veľmi poďakovať.

Vedeli sme, že tvar nového priestoru už nebude mať takýto priestorový luxus (375 m2), ale na druhej strane to, čo nebolo možné vyriešiť vo veľkej sále, sme sa pokúsili zakomponovať do nových priestorov.

Priestor FAMILY HALL sa nachádza v časti objektu v miestach, kde bol pred rokmi orientovaný salónik a neskôr malá sála Raffaello Hall. Využitím tzv. “hluchých priestorov” sme dali dohromady nových 213 m2. Po simulácii svadobnej hostiny, z ktorej pochádza naša prvá fotogaléria, sme určili kapacitu ako sme predpokladali na 120 osôb (na fotografiách je stolovanie pre 114 osôb). Chceli sme usporiadať sedenie tak, aby sme nezasiahli do tanečného parketu, čo sa aj podarilo. Pôdorys FAMILY HALL je tvaru “L”, ale pohľad od čela stola, teda z pohľadu nevesty a ženícha, je v podstate na komplet všetkých hostí jasný.

 

 

Priestor má svoj BAR vybavený troma chladiacimi zariadeniami, ktorý je okamžite po ruke. Do baru je možné si nainštalovať napríklad výčapné zariadenie, alebo môže služiť na očistu ovocia, či uloženie časti vlastného materiálu. Chladiace zariadenia: 1000l, 600l, 200l.

Miestnosť na priezliekanie pre nevestu: je vo vzdialenosti od čela cca. 3 metre, čo znamená, že nevesta sa pár krokmi dostane do miestnosti a v priebehu krátkeho času je pripravená na redový tanec.

Klimatizácia: vec, ktorú veľmi postrádala bývalá veľka sála Raffaello Hall. V nových priestoroch je jedna klimatizácia na pevno inštalovaná a v pohotovosti je aj veľká mobilná klimatizácia.

K dispozícii 52 palcová plazma určená pre mladomanželov alebo študentov, ktorí si chcú premietať fotografie alebo film. Videoprojektor a plátno budeme inštalovať v dohľadnej dobe. Na pevno inštalované štúdiové reproduktory - v prípade že oslava jubilea potrebuje zosíliť hovorené slovo, ponúkneme mikrofóny a samozrejme slúžia na prehrávanie reprodukovanej hudby. Možnosť využitia aj funkcie Bluetooth.

Na pevno inštalované farebné svetlenie v priestore, ktoré je určené pre kapely a DJov, aby zbytočne nebol priestor zaberaný konštrukciami, ktoré by skracovali plochu tanečeného parketu. Farebne podsvietené veľkopološné zrkadlá, ktoré boli symbolom veľkej sály Raffaello Hall a ostávaju naďalej symbolom nového priestoru FAMILY HALL.

 

 

Salónik FAMILY HALL: priestor o ploche 40 m2, určený pre malé oslavy s kapacitou do 30 osôb. Je vybavený vitrínovou chladničkou a LED TV s externým zvukom, čiže zákazník si na oslavu prinesie len USB s hudbou.

Malý salónik FAMILLY HALL: rekonštrukcia a zavedenie do prevádzky február/marec 2015. Priestor bude určený pre najmenšie akcie do 20 osôb. Tento salónik bude počas veľkých akcií slúžiť ako CENTRÁLNY SKLAD, ale aj ako priestor pre gratulantov, ktorí nie sú súčasťou objednávky.

 

 

Važení a ctení zákazníci, veríme že toto malé dobrodružstvo, alebo že tento príbeh prinesie v prípade vašej oslavy štastie a že vaša spokojnosť, ale aj konštruktívna kritika nás povzbudí a posunie ďalej. Chceme sa hlavne vám všetkým poďakovať za trpezlivosť, pochopenie a dôveru. ĎAKUJEME.

Informácie o cenách a podmienkach vám poskytneme PO-PI v čase od 10:00 do 14:30, alebo po dohode v inom čase.

Kontaktné info:

Telefón: 0948 320 892; Email: sarisgastro@svadbapresov.sk

Fotogaléria