Dnes je Tuesday - 19. October 2021
Meniny má Kristián
Športové strediská

IRON Gym

je jediná telocvičňa svojho druhu v Prešove. Kombinujeme cviky, ktoré sú overené rokmi. Silové cviky, cviky z vlastnou váhou, vzpieranie a základné cviky z gymnastiky.

Prešov, Budovateľská 34, 080 01 PrešovV otvorenom priestore bez strojov kombinujeme rôzne cvičenia tak, aby sme zlepšili Vašu flexibilitu, techniku, silu, obratnosť, vytrvalosť. Pripravujeme a plánujeme tréningový program tak, aby ste videli zlepšenia. Náš program smerujeme vždy ku konkrétnemu cieľu (zlepšenie určitých cvikov, nárast sily, atď.).

Na tréningu je vždy prítomný tréner. Učíme, vysvetľujeme a opravujeme technické prevedenie cvikov. Sledujeme to, čo robíte a dbáme na to, aby ste to robili bezpečne. Individuálne upravujeme cviky a tréningy podľa schopností a potrieb ľudí na tréningu.

Cieľom IRON GYM je prispôsobiť tréning čo najširšej škále ľudí, predstaviť nový spôsob tréningu, pohybu a vytvoriť prostredie s príjemnou atmosférou a vniesť do tréningu zábavu. Ak k nám prídete po prvý krát, príďte sa nám predstaviť. Radi poznáme všetkých ľudí, ktorí u nás trénujú.

 

DRUHY TRÉNINGOV

V našej ponuke služieb nájdete rôzne druhy tréningov. Aby ste sa vedeli ľahšie rozhodnúť, každý tréning Vám trochu predstavíme.

 

IRON-starter

IRON-starter je 8 tréningov v mesiaci, pre úplných začiatočníkov. Naučíme ťa techniku a bezchybné prevedenie cvikov od základných, až po zložitejšie, aby si sa mohol neskôr zapojiť k pokročilejším tréningom a naučíme ťa tiež používať CROSSFITový slovník (ako napr. HSPU, T2B, C2F, DL, DU, C&J,…). Po úspešnom ukončení IRON-starter dostaneš tričko IRON GYM a diplom o absolvovaní IRON-starters.

Začíname každý prvý PONDELOK v mesiaci! Limit 15 ľudí!

 

WOD

Je to skratka pre WORKOUT OF THE DAY - tréning dňa. Tento tréning je každý deň iný. Striedame tu kratšie a dlhšie tréningy. Meníme intenzitu, dĺžku tréningu. Striedame cviky s váhou tela, s použitím extra záťaže. Tieto sú zamerané na zvýšenie sily a kondície, ale hlavne na všeobecnú zdatnosť človeka.

Na týchto tréningoch prispôsobujeme daný tréning Vašim schopnostiam. Niektorí s nami trénujú dlhšie, niektorí kratšie, preto tento tréning podľa potreby upravujeme.

 

Kettlebelly

Kettlebell je tradičné „old school“ posilňovacie náradie, pôvodom z cárskeho Ruska (rusky girja - liatinová guľa podobná kanónovej guli s plochým dnom a uchom/madlom). Tréning pozostáva z rôznych kombináciín cvikov s kettlebellmi. Aj tu striedame kratšie a dlhšie tréningy, kombinujeme pohyby. S kettlebellom sa dá robiť oveľa viac, ako iba swing. Preto sa snažíme, aby bol každý tréning niečím iný, nejako inak zaujímavý.

Kettlebelly cvičíme každú STREDU o 18:00.

 

Open Gym

Tu máte priestor na svoj vlastný tréning. Telocvičňa je otvorená, vždy tam bude tréner, ak potrebujete s niečim poradiť. Môžete využiť všetko, čo máme v gyme, pracovať na svojich slabostiach, alebo si urobiť tréning dňa.

Open gym je pre všetkých. Môžu ho využiť aj ľudia, ktorí s nami ešte netrénovali, ale hľadajú priestor, kde by si zatrénovali. V prípade záujmu nás kontaktujte.

 

Pripravujeme: VZPIERANIE

Tento tréning pozostáva zo vzpieračských cvikov. Rozvíjame tu silu a pracujeme na technike vzpieračských cvikov - nadhod a trh + doplnkové cvičenia na zlepšovanie techniky.

 

Ako na to?

Našim cieľom je poskytovať kvalitné služby našim klientom. Existujúcim, aj tým novým. Preto máme určitý postup, ako sa pridať na tréning. Ak chcete s nami začať trénovať, máte na výber:

1. Ak poznáte našu prácu a viete, že s nami chcete pravidelne trénovať, registrujte sa na našej stránke. Z ponuky permanentiek si vyberte vstupový balíček, ktorý Vám najviac vyhovuje. Prihláste sa na WOD alebo kettlebelly.

2. Ak našu prácu nepoznáte a chcete si nás „otestovať“, Máte k dispozícii v sekcii permanentky – 1 vstup – ktorý si zakúpte a zarezervujte si miesto na tréningu. Potom sa môžete rozhodnúť či chcete pokračovať a aký balíček Vám najviac vyhovuje.

 

FAQ

  1. Sú Vaše tréningy vhodné aj pre začiatočníkov?
  • Áno, tréningy prispôsobujeme schopnostiam našich klientov. Každý cvik má variáciu, každý tréning má ľahšiu verziu. Pre začiatočníkov máme aj vyhradené tréningy, na ktorých učíme techniku cvikov. Tieto doporučujeme absolvovať všetkým, ktorí chcú s nami trénovať.
  1. Už mám čo to od-trénované v posilke, musím prísť na začiatočnícky tréning?
  • Naše tréningy sú celkom odlišné od tréningov v posilke, preto je dôležité aby si sa zúčastnil na začiatočníckych tréningoch IRON-STARTER.  Na týchto tréningoch učíme techniku, upravujeme a prispôsobujeme tréning podľa schopností, výkonností a potreby.
  1. Ako mám začať?
  1. Prečo sa musím prihlasovať na tréning?
  • Máme limitovaný počet miest na tréningu. Preto je potrebné si zarezervovať svoje miesto. Túto rezerváciu môžete zrušiť. Je tam ale časový limit. Na ranné tréningy to je 6 hodín, na poobedňajšie tréningy to sú 3 hodiny. Je to kvôli tomu, aby sa ďalší mohli prihlásiť a aby mali dostatok času dostaviť sa na tréning.
  1. Čo si potrebujem doniesť na tréning?
  • voľné športové oblečenie, uterák, vodu.

Kontaktné info:

Telefón: 0944 740 760; Email: info@irongym.sk

Fotogaléria