Dnes je Tuesday - 3. August 2021
Meniny má Jerguš
Kluby a bary

Puzzle klubovňa

Miesto, kde môžeš tráviť svoj voľný čas, byť s priateľmi, hrať spoločenské hry, čítať knihy, hrať ping-pong, kalčeto, x-box a veľa ďalšieho...

Prešov, Svätoplukova 12, Prešov 080 01Klubovňa Puzzle vznikla v marci 2013 z prirodzenej potreby vytvoriť priestor, kde môžu mladí ľudia z našej organizácie tráviť čas po stretnutiach v atraktívnom priestore, ktorý je zaujímavý aj pre nových mladých ľudí. Je to miesto pre dorastencov prichádzajúcich po vyučovaní, pre mladých ľudí, ktorí radi diskutujú a pre iné neformálne voľno-časové stretnutia.

Cieľom je formovať a vychovávať vedúcich pracovníkov s mládežou, ktorí sa budú venovať mladým ľuďom v klubovni PUZZLE, i mimo nej, a tým budú získavať kompetencie, rozvíjať životné zručnosti a preberať zodpovednosť za jednotlivé úlohy.
Chceme naučiť mladých ľudí zmysluplne využívať voľný čas.

Za premenou priestorov, ktoré poskytol zbor ECAV v Prešove stojí partia cca. 20 dobrovoľníkov, ktorí tejto činnosti venovali nemálo fyzicky náročného času. Organizačne boli vedení J. Čerenským a I. Blecharžovou. Projekt bol spolufinancovaný aj prostredníctvom nadácie VÚB.

Aktivity ktoré realizujeme v klubovni:
DISKUSNÉ SKUPINKY
BESEDY POD POVRCHOM so zaujímavým hosťom
KRÚŽKY
TVORIVÉ DIELNE
SPOLOČNÝ ČAS pri spoločenských hrách a čaji, filmoch, turnajoch v stolnom futbale, šípkach, stolnom tenise, v spoločenských hrách, x-boxe
FILMOVÉ VEČERY

Pozývame mladých ľudí, ktorí svoj voľný čas trávia v Prešove, aby prišli zažiť čas u nás v klubovni PUZZLE.

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok: 13:00 – 17:00
Utorok: 13:00 – 17:00
Streda: 13:00 – 17:00
Štvrtok: 13:00 – 17:00
Piatok: 13:00 – 17:00Kontaktné info:

Tel.: 0911 985 415, email: puzzle@relevant.sk

Fotogaléria