Dnes je Saturday - 23. January 2021
Meniny má Miloš
Športové strediská

SLYOfit fitness & fight club (Sekčov)

Profi fitnesscentrá na ulici Škultétyho a Justičnej. Základnou súčasťou moderného fitnesscentra je kvalitná posilňovacia zóna. V spojení s umiestnením v presvetlených a farebne optimisticky naladených priestoroch vytvárajú vhodné prostredie pre tréning.

Prešov, Justičná 7079/13, 080 01 Prešov-SekčovDruhé fitness centrum sa nachádza v OC Fresh na Justičnej ulici č. 13. Nachádza sa na 2. poschodí a je na rozlohe viac ako 900 m2. Fitness centrum je vybavené profesionálnymi strojmi značky Panatta Sport, telocvičňou pre skupinové aktivity, kardiozónou a kombinovanou suchou + infra saunou.

Telocvičňa pre skupinové aktivity:
V rámci nášho rozvrhu skupinových cvičení máme v ponuke hodiny ako sú: Fitbox, Aeróbne a strečingové aktivity, Formovacie cvičenia a iné aktivity, pri ktorých získate skvelú kondíciu a pekne vyformovanú postavu. V prípade, že máte so zdravím trošku problémy, odporúčame hodiny Zdravotných cvičení (tie sú na Škultétyho ulici) a pre milovníkov tanca sú to Latino tanečné lekcie a Spoločenské tance.

Kardio zóna:
Ako jediné fitnes v Prešove sme pre vás v oboch našich prevádzkach vyhradili samostatnú telocvičňu na ničím nerušené bicyklovanie, behanie, stepovanie a veslovanie bez časového limitu. Naša kardio zóna je situovaná s pekným výhľadom na okolitú prírodu. Zároveň je v tejto telocvični možné jednoduché posilňovanie pomocou lavičiek, jednoručných činiek, bosu, fit lôpt či TRX. V našej kardio zóne nebudete rušení hlukom posilňovacích strojov, kotúčov, kladiek a pod, môžete si vychutnávať okrem výhľadu aj pokoj a venovať sa nerušene svojej kardio činnosti s napojením vašich obľúbených zariadení na bezplatné WIFI či s možnosťou sledovať obľúbené relácie či programy na televíznych obrazovkách.

Sauna:
Padne určite vhod ako skvelý nástroj na regeneráciu a oddych po cvičení v našom fitness centre či načerpanie nových síl po práci. Vstup je pre cvičiacich zahrnutý už v cene!

 

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok: 06:00 - 21:30
Utorok: 06:00 - 21:30
Streda: 06:00 - 21:30
Štvrtok: 06:00 - 21:30
Piatok: 06:00 - 21:30
Sobota: 07:00 - 21:30
Nedeľa: 07:00 - 21:30

Kontaktné info:

Telefón: 0918 236 207; Email: info@slyo.sk