Dnes je Thursday - 9. July 2020
Meniny má Lujza
Jedlo

Top Gastro

V súčasnosti poskytujeme stravovacie služby na základe 180 obchodných zmlúv v dennej produkcii 2500 jedál. Naši zákazníci majú možnosť výberu z 5 jedál základného menu a 3 jedál doplnkového menu s kombináciou mäsitých, hydinových, múčnych a zeleninových jedál. Spoločnosť zabezpečí podľa požiadaviek aj celotýždňové stravovanie.

Prešov, Volgogradská 13, 080 01 PrešovPri rozvoze stravy využívame 11 motorových vozidiel, čím sme vytvorili rozsiahlu plošnú a časovú flexibilitu pre dodávku jedál aj v okolí Prešova. Podstatnú časť svojej produkcie realizujeme prípravou v špičkovom technologickom vybavení by ELECTROLUX, RATIONAL a FRIMA. Preprava sa uskutočňuje v nerezových gastronádobách a tepelných termoportoch fy BLANCO a DAVAC. Stravovacia spoločnosť zabezpečuje celú prevádzku podľa spracovaného systému HACCP, čím si vytvorila predpoklady aj pre dodávku jedál do potravinárskej prvovýroby (mäsovýroba, pekáreň, poľnohospodárstvo).

Okrem stravovania firiem a dôchodcov v jedálni na Volgogradskej 13 v Prešove resp. rozvozom poskytujeme svoje služby aj pri usporiadaní rôznych slávnostných udalostí ako sú svadby, plesy, stužkové slávnosti, promície, krstiny, životné jubileá a pod. K týmto službám využívame klimatizovanú spoločenskú sálu s kapacitou 150 miest a salónik s kapacitou do 30 miest.

Kontaktné info:

Telefón: 051/771 04 29; Email: topgastro@gmail.com