Dnes je Thursday - 9. July 2020
Meniny má Lujza
Ubytovanie

Hotel Dukla ****

Hotel Dukla Vám ponúka nielen ubytovanie, ale aj wellness, fitness centrum, kadernícky salón, bar, konferenčnú sálu a mnoho ďalšieho.

Prešov, Námestie legionárov 2 080 01 PrešovSvadba - Váš veľký deň

Najkrajší deň v živote manželov je ten prvý, svadobný. My Vám v tento deň poskytneme komplexné služby s dlhoročnými skúsenosťami tak, aby sme čo najviac naplnili Vaše predstavy a požiadavky, a zároveň Vám umožníme Váš deň s veľkým „D“ osláviť nielen v peknom, ale aj modernom prostredí v kruhu Vašich najbližších.

Náš hotel má k dispozícii dve sály, reštauráciu s kapacitou cca. 180 miest a kongresovú sálu s kapacitou cca. 140 miest, obidve sály majú tanečný parket. Priestory sú klimatizované, čo iste oceníte hlavne v letných mesiacoch.

V prípade záujmu Vám vieme podľa Vašich predstáv pripraviť kompletné svadobné menu, zabezpečiť dekorácie, návleky na stoličky či odporučiť hudobnú produkciu a fotografa.

Viac informácií ohľadom termínov, cien, podmienok, či dohodnutia si stretnutia u nás Vám radi poskytneme na Tel. č.: 0911 39 88 77, 0903 646 681.


Stužková slávnosť

Stužková slávnosť je udalosť, ktorá by určite nemala zostať pre študentov zabudnutá. My Vám preto ponúkame prežiť tento dôležitý večer noblesne za výhodných podmienok v spoločnosti profesionálnej obsluhy.

Promócie a jubileá

Ak sa Vám blížia promócie alebo chystáte oslavy pri rôznych príležitostiach a chcete ich stráviť s Vašou rodinou či priateľmi, najlepšie je zahodiť starosti za hlavu a zveriť to do našich rúk. Náš tím sa o Vašu oslavu postará do posledného detailu.

Wellness  +421 51 776 31 36

Na najvyššom poschodí hotela nájdu naši hostia, ale aj denní návštevníci oázu pokoja - Wellness centrum s panoramatickým výhľadom na Prešov a komplexnou ponukou služieb, akú v meste nenájdete - fitness centrum, masáže, sauny, jacuzzi, kadernícky salón, solárium, bar a odpočiváreň.Kongres
  
+ 421 903 646 681 | 0911 398 877

Na 2. poschodí hotela sa nachádza kongresová sála vybavená najmodernejšou technikou s kapacitou pre 200 osôb. Všestranné využitie ju predurčuje na usporadúvanie kongresov, sympózií, konferencií, ale aj na oslavy životných jubileí, svadieb, stužkových a iných spoločensko-kultúrnych podujatí.


Kongresová sála má
vlastný obslužný bar, letnú vyhliadkovú terasu, parket, malý salónik pre 20 osôb a menšiu rokovaciu miestnosť pre 15 osôb, ktoré vhodne dopĺňajú hlavnú sálu a vytvárajú možnosť pre nerušené rozhovory top manažérov.


Technické vybavenie kongresovej sály v sebe zahŕňa projekčnú techniku s vysokým jasom, notebook, automatické plátno, obslužný pult, bezdrôtové mikrofóny, audio systém BOSE a variabilné svetlá.


Ubytovanie 
051/77 22 741-2 | 0918 902 153

Hotel ponúka 60 izieb s celkovou kapacitou 101 lôžok. Súčasťou vybavenia každej izby je pracovný stôl, televízor so satelitným prijímačom, pripojenie na internet, trezor, minibar, sušič na vlasy a samostatná kúpeľňa s vaňou a toaletou. K dispozícii sú aj izby s klimatizáciou a bezbariérové izby.

Rezervujte si izbu, ktorá Vám najviac vyhovuje. Klik TU!

Ponúkame Vám tieto izby:
•  19 jednoposteľových
•  31 dvojposteľových (16 izieb twin-oddelené postele, 15 izieb s manželskou posteľou)
•  4 luxusné dvojlôžkové izby (s prístelkou)
•  4 klasické apartmány (s možnosťou prístelky)
•  1 reprezentačný apartmán
•  1 biznis apartmán. V rámci biznis apartmánu je aj rokovacia miestnosť pre 15 osôb

Cenník:
(Pondelok - Štvrtok)

• jednoposteľová izba
- 56€
dvojposteľová izba - 80€
dvojposteľová izba obsadená 1 osobou - 59€
luxusná dvojposteľová izba - 90€
apartmán klasický - 99€
business apartmán - 112€
reprezentačný apartmán - 112€


AKTUÁLNA ZĽAVA CEZ VÍKEND
(Piatok - Nedeľa)

• jednoposteľová izba 
- 39€
• dvojposteľová izba 
- 72€
• dvojposteľová izba obsadená 1 osobou 
- 51€
• luxusná dvojposteľová izba  
- 84€
• apartmán klasický 
- 90€
• business apartmán 
- 99€
• reprezentačný apartmán
- 99€

Pre skupiny, športové a umelecké kolektívy ponúkame špeciálne ceny!

Ceny prechodného ubytovania detí: Deti do 5 rokov – ubytovanie bezplatné.
Cena prechodného ubytovania zvierat (za zviera): 10 €
Mestský poplatok (na osobu a deň): 0,66 € (nie je zahrnutý v cene)
Raňajky sú v cene ubytovania (cena raňajok 6€) 

Kontaktné info:

Tel.: +421 51 77 22 741, E-mail: recepcia@hotelduklapresov.sk