Dnes je Tuesday - 19. October 2021
Meniny má Kristián
Iné

Greencubator

Venujeme sa vzdelávaniu verejnosti v oblasti recyklácie, cirkulárnej ekonomiky, stavu životného prostredia a zero waste stratégií. Sme recycling generation!

Prešov, Jilemnického 3578/2, 080 01 PrešovNaša spoločnosť sa už od roku 1997 zaoberá zberom, triedením, zhodnocovaním ako aj zneškodňovaním viac než 200 rôznych druhov odpadov.

Ako jedna z popredných slovenských firiem podnikajúca v oblasti nakladania s komunálnymi a najmä priemyselnými odpadmi budujeme nielen na bohatých skúsenostiach, ale taktiež si uvedomuje nesmiernu dôležitosť nasledovať súčasné trendy, najmä postupný prechod k cirkulárnej ekonomike.

Viac ako 1000 klientom z komunálnej a podnikovej sféry preto poskytujeme komplexné služby založené na snahe maximálne zhodnocovať odpady a to nielen materiálovo, ale aj energeticky.

V roku 2000 spoločnosť uviedla do prevádzky modernú spaľovňu nebezpečných odpadov, ktorá je určená na priame oxidačné dvojstupňové kontinuálne spaľovanie tuhého, pastovitého a tiež kvapalného odpadu. Od roku 2017 dokážeme tieto odpady zhodnocovať činnosťou R1, čím prispievame k ďalšiemu znižovaniu množstva odpadov určených na skládkovanie.

 

OTVÁRACIE HODINY:

Otvorené nepretržite.

Kontaktné info:

Telefón: +421 51 7562 152; Email: fecupral@fecupral.sk