Dnes je Monday - 1. March 2021
Meniny má Albín
Športové strediská

Prešovské tanečné centrum

Tanečná škola Prešovské tanečné centrum prináša do Prešova a jeho okolia nový rozmer tanečných a pohybových aktivít. Jeho organizátorom je nezisková organizácia StudentsWay OZ, ktorá je zároveň organizátorom aj najväčšieho univerzitného tanečného centra na Slovensku s názvom University Dance Center. Dlhoročné skúsenosti s organizovaním tanečných a pohybových kurzov v 6 mestách Slovenska zaručujú profesionalitu a garanciu kvality.

Prešov, Levočská 36, 080 01 PrešovPrešovské tanečné centrum Vám prináša širokú ponuku tanečných kurzov a cvičení. Samozrejmosťou je profesionálny prístup ku všetkým tanečným a pohybovým lekciám. Zapojiť sa môže každý bez ohľadu na jeho tanečnú minulosť či pohybové schopnosti. Naša tanečná škola je určená všetkým ľuďom, ktorí milujú tanec, pohyb, zábavu a radi skúšajú nové veci.

Príďte si vyskúšať prvú hodinu a ak sa Vám nebudú hodiny páčiť, do 7 dní od zakúpenia permanentky Vám peniaze bez problémov vrátime. Čakajú Vás profesionálni lektori, krásna tanečná sála a skvelá atmosféra!

 

PREČO PREŠOVSKÉ TANEČNÉ CENTRUM?

  • až 6 rôznych tanečných a pohybových štýlov
  • garantovaná vysoká kvalita
  • nové tanečné priestory
  • bezkonkurenčná cena
  • začiatočníci aj pokročilí
  • tanečná škola v Prešove pre všetkých – mladých aj skôr narodených

Tanečná škola Prešovské tanečné centrum Vám prináša 4 rôzne tanečné a pohybové kurzy, a to:

  • ľudovky,
  • jogu,
  • salsu,
  • spoločenské tance štandardné a latino.

Naše tanečné kurzy sú určené všetkým ľuďom, ktorých baví pohyb. Vhodné sú pre úplných začiatočníkov, aj pre pokročilých.

V prípade záujmu vyplňte on-line prihlášku a príďte na svoju 1. hodinu. Poplatok sa platí v hotovosti na Vašej prvej hodine. V prípade, ak s tanečnými kurzami nebudete spokojný, do 7 dní od zaplatenia Vám peniaze vrátime bez udania dôvodu.

 

CENNÍK

Využi lákavú ponuku našich KURZOV za bezkonkurenčné ceny! Pre ešte zaujímavejšie ceny, sme pre Vás pripravili extra zvýhodnené permanentky.

Kurz Standard & Latino - 8 lekcií x 60 min. - 35 €
Kurz Ľudoviek - 8 lekcií x 60 min. - 35 €
Kurz Salsa párová - 8 lekcií x 60 min. - 35 €
Kurz Jogy - 8 lekcii x 60 min. - 28 €

Kurz je možné uhradiť v hotovosti na Vašej prvej hodine. Hradí sa vždy plná suma permanentky. Nakoľko sú výhodné ceny kurzov viazané na obdobie celého kurzu, platiť za vstupy jednotlivo nie je možné.

AKO DARČEK OD NÁS PO PRIHLÁSENÍ ZÍSKATE EBOOK SO ZDRAVÝMI RECEPTAMI ZADARMO! SPOJTE PRAVIDELNÝ POHYB A ZDRAVÚ STRAVU A VYTVORTE NOVÉHO ČLOVEKA! ;) U NÁS MÁTE VŠETKO NA JEDNOM MIESTE, STAČÍ SI VYBRAŤ ;)

Kontaktné info:

Telefón: +421 944 123 943; Email: info@tanecnapresov.sk

Fotogaléria