Dnes je Tuesday - 22. June 2021
Meniny má Paulína
Ubytovanie

Penzión Átrium

Útulné priestory Penzióna Átrium, s originálnymi umeleckými dielami, ponúkajú nezabudnuteľné chvíle pri chutnom jedle, vždy čerstvé domáce zákusky a koláče, letnú záhradu a luxusné ubytovanie.

Prešov, Floriánova 4, 080 01 Prešov 

Prekrásna reštaurácia Penzióna Átrium s originálnymi umeleckými dielami dokresľujúcimi úžasnú atmosféru pre nezabudnuteľné chvíle pri chutnom jedle, výbornom pití a skvelej atmosfére Vašich spoločenských stretnutí. Okná a balkón v reštaurácií ponúkajú prekrásny výhľad na rušnú a veľmi obľúbenú Floriánovú ulicu v centre mesta Prešov.

Reštaurácia ponúka v čase od 11.00 - 15.00 denné menu, jedálny lístok s jedlami pripravovanými na objednávku, rozsiahlu vinnú kartu so slovenskými a moravskými vínami, nápojový lístok s tými najznámejšími cognacmi.

 

 

Útulná kaviareň Penzióna Átrium s originálnymi umelecký dielami dokresľujúcimi úžasnú atmosféru pre nezabudnuteľné chvíle pri chutnom jedle, výbornom pití a skvelej atmosfére. Taktiež ponúka raňajkové menu, denné menu, jedálny lístok s jedlami pripravovanými na objednávku, rozsiahlu vinnú kartu, kávu a zákusky z vlastnej cukrárenskej výroby.

Kapacita kaviarne pre spoločenské stretnutia alebo posedenia je 20 až 30 hostí v závislosti od usporiadania stolov, spôsobu prípravy a servírovania dohodnutého menu.

 

 

Cukráreň Penzióna Átrium, s príjemným prostredím, pre nezabudnuteľné chvíle pokoja pri chutnej káve a koláčiku. V cukrárni si vychutnáte skvelé, vždy čerstvé domáce zákusky a koláče.

 

 

Letná záhrada je najkrajším utajovaným miestom mesta Prešov, záhrada Vám ponúka veľa zelenej trávy, čerstvých byliniek do našej kuchyne a strom v strede, ktorý pomáha chrániť pred prudkým slnkom, ktoré všetci milujeme no niekedy sa chceme aj schovať pred ním. A aby ste tam nevyhladli a nevysmädli, tak Vám k tomu ponúkame výber z denného menu alebo minútkového lístka. A aby nás smäd nezničil, tak Vám urobíme dobrú domácu limonádu alebo dobré nepasterizované pivko.

 

 

Ubytovanie Penzióna Átrium je v piatich izbách, ktoré je možné prispôsobiť požiadavkám hostí. Jedná sa o požiadavky oddelených postelí, manželskej postele, prístelku alebo detskej  postieľky.

V cene ubytovania sú čerstvo pripravované raňajky s výberom teplých alebo studených pokrmov. Samozrejme nechýba: káva, čaj, ovocie, cereálie, syr, šunka, párky, klobása, šunka alebo slaninka s vajíčkami. Bude nám cťou Vám poskytnúť naše služby orientované na Vašu spokojnosť.

Pre rezerváciu kliknite sem.

 

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok: 07:00 - 22:00
Utorok: 07:00 - 22:00
Streda: 07:00 - 22:00
Štvrtok: 07:00 - 22:00
Piatok: 07:00 - 22:00
Sobota: 07:00 - 22:00
Nedeľa: 07:00 - 22:00

 

Kontaktné info:

Telefón: 0911 986 124, 0911 986 129; Email: penzionatrium@penzionatrium.sk