Dnes je Sunday - 15. September 2019
Meniny má Jolana, Sedembolestná Panna Mária, Medzinárodný deň demokracie
Jedlo

La Gondola restaurant & coffee-bar

Pozývame Vás do luxusnej talianskej reštaurácie & lounge bar s názvom La Gondola, ktorá sa nachádza v historickom centre Prešova. Ponúkame klimatizovanú reštauráciu, nefajčiarsku kaviareň, fajčiarsky coffe lounge bar, konferenčnú miestnosť a prekrásnu letnú átriovú terasu.

Prešov, Hlavná 20, 080 01 PrešovNaša reštaurácia La Gondola sa snaží svojim zákazníkom čo najviac priblížiť atmosféru pravej talianskej kuchyne, a to už či pravými čerstvými surovinami a ingredienciami dovážanými priamo z Talianska, ako aj širokou ponukou talianských vín, umocňujúcich zážitok tejto jedinečnej kuchyne. Naša ponuka určite uspokojí aj toho najnáročnejšieho gurmána. Prostredie La Gondoly sme štylizovali talianským moderným designom.

 

 

Lounge bar bol vytvorený ako priestor, ktorý slúži sedem dní v týždni ako fajčiarska cafetéria a reštaurácia, ktorá ponúka gurmanské špeciality, biznis a snack menu. Podvečer sa mení na pravý Lounge so širokou ponukou miešaných nápojov, paletou tých najlepších šampanských a koňakov pre najnáročnejšieho zákazníka. Neopakovateľnú atmosféru umocňuje živá hudobná produkcia. Priestor je vybavený najšpičkovejšou audiotechnikou a vzduchotechnikou.

Ponúkame tiež audiovizuálne vybavenú klimatizovanú konferenčnú miestnosť pre max. 25 osôb so samostatnou cateringovou miestnosťou s foajé, zaručujúcou absolútne súkromie. Jedlá a servis najvyššej kvality podľa Vašich požiadaviek sú samozrejmosťou. V prípade akcií kontaktujte manažment, ktorý Vám ochotne poradí pri organizovaní Vašej objednávky.

 

 

OTVÁRACIE HODINY

Pondelok: 07:30 - 22:00
Utorok: 07:30 - 22:00
Streda: 07:30 - 22:00
Štvrtok: 07:30 - 22:00
Piatok: 07:30 - 02:00
Sobota: 17:00 - 23:00
Nedeľa: ZATVORENÉ

Kontaktné info:

Telefón: + 421 917 215 295; Email: lagondolapresov@gmail.com