Dnes je Tuesday - 19. October 2021
Meniny má Kristián
Športové strediská

FRIMart studio Tanečná škola

Tanečné štúdio so zameraním na výučbu sploločenských tancov pre všetky vekové kategórie. Založili ho manželia Mgr. Dušan Frimer a Mgr. Lucia Frimerová v roku 2011 v Prešove. Teší sa všetkým záujemcom o tanec všetkých vekových kategórií. Venuje sa výučbe spoločenských tancov - štandardné a latinsko-americké tance.

Prešov, Budovateľská 34, 080 01 Prešov"Ponúkame Vám pravidelné TANEČNÉ KURZY a KRÚŽKY PRE DETI počas celého roka, stredoškolské kurzy, svadobné lekcie, individuálne lekcie, latino pre ženy, salsa pre páry a kurz spoločenských tancov pre dospelých."

Hlavnou myšlienkou je zmysluplné využitie voľného času v priateľskom kolektíve ľudí, ktorí majú tanec radi, chcú sa niečo nové naučiť alebo v tanci zdokonaľovať. Tanečné lekcie sú tvorené s cieľom naučiť sa základné kroky jednotlivých tancov, získať kondičnú zdatnosť, pohybový rozsah. Previesť človeka od základných tanečných krokov až po zložité figúry, správne vedenie i držanie tela, pomôcť rozoznávať hudbu, rytmus i charakter skladieb.

Čo ponúkame:
-  tanečné lekcie pre deti a mládež
- tanečné kurzy pre mládež
- tanečný venček pre Zákledné školy
- tanečný venček pre stredné školy
- tanečné kurzy pre vysokoškolákov
- tanečné kurzy pre dospelých a seniorov
- individuálne tanečné lekcie pre jednotlivcov a páry
- svadobná príprava
- vytvorenie tanečnej choreografie na mieru
- tanečné vystúpenia
- salsa

Tanec je viac ako pohyb a úspech, je to zmysel života, ktorý prináša radosť i slobodu...

Kontaktné info:

e-mail: frimartstudio@gmail.com, Tel.: 0908 331 814, 0907 392 886